Ripple SEC Davasının Kazanırsa XRP Fiyatı Ne Olur? İşte Tahminler!

Ripple SEC Davasının Kazanırsa XRP Fiyatı Ne Olur? İşte Tahminler!

Ripple SEC davasını kazanırsa XRP fiyatı ne olur? sorusuna yanıt niteliğinde birçok bilgi kripto para dünyasının önemli isimleri ve platformları tarafından paylaşıldı.

Ripple SEC davasını kazanırsa XRP fiyatı ne olur? sorusuna yanıt niteliğinde birçok bilgi kripto para dünyasının önemli isimleri ve platformları tarafından paylaşıldı. Finders, Brad Garlinghouse, PricePrediction, Technewsleader, davanın Ripple için olumlu sonuçlanması halinde XRP fiyatının ne olabileceği hakkında tahminlerini sundular. İşte çok merak edilen o tahminlere ilişkin detaylar…

Ripple’ın SEC Davasında Ne Gibi Gelişmeler Olacak?

Ripple-SEC davasında I-Renit ve Tapjest’in bilirkişi olarak hareket etmeleri için ABD bölge yargıcı Analisa Torres tarafından onay verildi. Diğer yandan kripto para dünyasının önemli isimleri Ripple’a olan desteklerini devam ettiriyorlar. Bu açıdan Ripple’ın davaya kazanabileceğine yönelik beklentiler kuvvetlendi.

Diğer yandan SEC’in talebinin aksine Hinman’ın davaya ilişkin konuşmalarına birçok kişi tarafından erişim sağlanabilecek. Ripple, Willian Hinman’ın konuşmasını içeren belgelerin dava sürecinde önem arz ettiğini belirtti. Ripple ilerleyen dönemde BTC ve ETH’nin menkul kıymet sayılmadıklarını, kripto para birimi olarak nasıl sınıflandırıldıklarını ifade eden bir argümanı mahkemeyle paylaşmaya hazırlanıyor. Deaton ise Ripple’ın yanında yer alırken, XRP Coin sahiplerinin Ripple Labs’a olan desteklerini övmeye devam ediyor.

2022/09/01/dava.jpg

Brad Garlinghouse Ripple (XRP) Coin Tahmini

Ripple SEC davasını kazanırsa XRP fiyatı ne olur? sorusuna ilk yanıt Garlinghouse’dan geldi. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’a göre, Ripple ve SEC davasına ilişkin nihai karar, 2022 yılının sonunda verilebilir. Ancak davanın devam ettiği sürenin içinde XRP Coin her şeye rağmen tüm zamanlarının en yüksek fiyatı olan 3.40 doları görmüştü.

Brad Garlinghouse XRP Coin için yeni bir fiyat tahmini vererek, kripto paranın davanın kazanılması halinde 50 dolara sıçrayış yapabileceğini belirtti. Ripple CEO’su XRP’ye yönelik güvenini kaybetmediğini ifade etti.

2022/10/05/altcoin-btc.jpg

Finders XRP Coin Fiyat Tahmini

Yakın zamanda Finders paneli üzerinden Ripple XRP Coin için bir tahmin paylaşıldı. Finders, Blockchain startup’ı olan Ripple’ın davayı kazanması halinde XRP Coin değerlenmesinin oluşabileceğini belirtti. Finders’e göre davanın olumlu sonuçlanması halinde XRP Coin ilk adımda 1.00 dolar seviyesine hareket edebilir. Finders tahmininde XRP Coin’in 2024 yılı sonunda 3.81 dolarlık alanı aşabileceği işaret edildi.

2022/09/23/altcoin-bitcoin-coin.jpg

PricePrediction XRP Coin Fiyat Tahmini

PricePrediction’a göre Ripple’ın davayı kazanması halinde XRP Coin 2022 sene sonunda 0.53 dolar seviyesine çıkış yapabilir. PricePrediction, XRP Coin’in 2023 sene sonunda 0.85 dolardan, 2024 senesi ikinci yarısında 1.25 dolardan işlem görebileceğini belirtiyor. Fiyat analiz platformuna göre XRP Coin 2025 senesi ikinci yarısında ise 2 dolardan işlem görebilir.

2022/08/31/hisse-grafik.jpg

Technewsleader XRP Coin Fiyat Tahmini

Ripple SEC davasını kazanırsa XRP fiyatı ne olur? sorusuna yanıt olabilecek diğer bilgiler Technewsleader’in tahminlerinde yer alıyor. Technewsleader tarafından gündeme taşınan XRP Coin fiyat tahminleri aşağıdaki şekildedir:

  • Eğer Ripple davayı kazanırsa XRP Coin 2022 yıl sonunda 0.55 dolarlık fiyattan,
  • 2023 senesi ilk yarısında 0.87 dolardan,
  • 2024 yılı ikinci yarısında 1.31 dolarlık fiyattan,
  • 2025 senesi sonunda 1.94 dolarlık fiyattan,
  • 2026’da 2.92 dolarlık fiyattan,
  • 2027 senesinin ikinci yarısında 4.10 dolardan işlem görebilir.

Fiyat analiz platformu Ripple SEC davasının kazanılması halinde XRP Coin’in değerlenebileceğini tahmin ediyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.