Ripple SEC Davasında Kritik Gelişme: Davanın Hızlanması İçin Uğraşıyorlar!

Ripple SEC Davasında Kritik Gelişme: Davanın Hızlanması İçin Uğraşıyorlar!

Ripple ve SEC cephesinde 2 yıldır süren soğuk savaş, tarafların atılımları ile sonuçlanacak mı? İşte detaylar...

Ripple ve SEC arasında 2020 yılında başlayan dava, yatırımcıların endişeli bekleyişi ile sürüyor. Son gelen haberlere göre, dava sürecinde önemli bir atılım yapıldı.

Dava Sürecinde Kritik Adımlar Atılıyor!

Ripple ve SEC cephesinde 2 yıldır süren soğuk savaş, tarafların atılımları ile hızlandırılmak isteniyor. Son gelen haberlere göre, dava süreci için önemli birtakım adımlar atılıyor. Gelen bilgilere göre; 2020’den bu yana süren davaya hızlı bir şekilde yaklaşmak istiyor. İki taraf, özetlerine kolay ve zamanında erişim sağlamak için bir teklifte bulundu.

Ripple ve Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu Hon'a bir mektup yazdı. Analisa Torres, özet karar hareketlerini düzenlemek için mahkemenin onayını istedi. Bu önergelerin önümüzdeki haftalarda sunulması bekleniyor.

ripple.jpg

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ve Ripple Labs, davanın hızlı bir şekilde çözülmesi için ortaklaşa bir teklifte bulundu. Ödeme devi sunduğu teklifte, Hinman'ın konuşması ve uzman tanıklığına ilişkin tartışmaların bir an önce kapanabilmesi hususunda SEC ile mücadele etti. Ripple CTO'su David Schwartz ise, XRP Ledger'ın neden Bitcoin ve Ethereum'dan daha iyi ve daha merkezsiz olduğunu açıkladı.

Tüm bu gelişmeler ışığında bir yılı aşkın süredir baskı gören Ripple fiyatının baskıdan sıyrılması bekleniyor. Özelikle son günlerde önemli bir ortaklık ile gündeme gelen Ripple’da işler yoluna girecek gibi gözükmekte.

Ripple’ın Metaversedeki son baskısı, firma için başka bir yükseliş sebebi oldu. Ripple kısa bir süre önce San Francisco’daki bir tasarım ajansı olan btrax Inc ile ortaklığını duyurmuştu. Stratejik bir ortaklık kuran Ripple’ın, sunacağı hizmetler arasında Web3 çözümleri de yer alıyor. Bu anlamda hem metaverse hem web3 hem de dijital dolar sürecinde rol oynaması sebebiyle fiyatının artış göstermesine kaçınılmaz gözle bakılıyor.

Analistler XRP fiyatının 0,46 Dolara Geleceğini Tahmin Ediyor

Önde gelen kripto analistlerinden Michael Grullon Ripple fiyatı için tahminlerini aktardı. Ünlü analistin yorumlarına göre; XRP fiyatı 0,46 dolarlık bir yükseliş rotası çizdi. Analist ayrıca bir yükselen üçgen belirledi ve 0,43 dolara bir yükselişi tahmin etti.

Aralık 2022’de XRP fiyatının görebileceği seviyeyi açıklayan analist 0,46 dolar seviyesini işaret etti. Bu alanın Aralık ayına kadar ulaşılabilir olduğunun altını çizdi. Bu nedenle analistler, SEC ve Ripple davasındaki bir karar öncesinde Ripple’da yükselişi öngörmekteler.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.