MoneyGram, XRP Çözümlerini Mümkün Olduğunca Fazla Kullanmayı Amaçlıyor

MoneyGram, XRP Çözümlerini Mümkün Olduğunca Fazla Kullanmayı Amaçlıyor

Uluslararası para transfer şirketi Moneygram, şu anda hizmetlerini genişletmenin yanı sıra sınır ötesi işlemlerin XRP tabanlı kısmının verimliliğini de artırmayı hedefliyor.

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse'a göre, Moneygram bu ödemelerin hızını artırmanın yanı sıra, XRP'yi yeni ülkelerde de kullanabilmesi ile ilgili senaryolar yaratmayı da ciddi şekilde istiyor.

Fintech Week 2019'da konuşan Garlinghouse, MoneyGram CEO'su Alexander Holmes'un, Ripple’in hizmetlerinin daha hızlı ve daha geniş bir şekilde büyümesini istediğini dile getirdiğini açıkladı.

MoneyGram, XRP Çözümlerini Mümkün Olduğunca Fazla Kullanmayı Amaçlıyor MoneyGram, XRP Çözümlerini Mümkün Olduğunca Fazla Kullanmayı Amaçlıyor

Garlinghouse, MoneyGram’ın Ripple’in Talep Üzerine Likidite’nin şu anki kullanımının başarısına dayanarak, Holmes'un hizmetlerin kullanıldığı birçok yerde var olan seçeneklerin çoğaltılmasını istediğini söyleyerek şunları ekledi:

Eskiden xRapid olarak bilinen İsteğe Bağlı Likidite'yi daha hızlı bir şekilde pazara sokmamızı istiyor, çünkü Meksika'da olduğu gibi iyi bir deneyime sahipler, 'Bak, bunu daha agresif bir şekilde daha hızlı yaymak istiyoruz."

Bununla birlikte, Ripple CEO'su, bunun doğru yönde atılmış büyük bir adım olmasına rağmen, yapılmasının kolay olmadığını söyledi. Talep Üzerine Likidite, bankaların ve diğer finans kuruluşlarının sınır ötesi işlemleri ve ödemeleri kolaylaştıran kolay likidite seviyelerini sürdürmelerini sağlıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.