Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Rari Governance Token (RGT) Nedir?, RGT Coin Geleceği 2021-2025

Rari Governance Token (RGT) Nedir? Rari Capital bir yönetişim Tokenidir. Rari Capital Tokeni yönetişim tekliflerinde oy verme amacıyla kullanılmaktadır.

Rari Governance Token (RGT) Nedir?

Rari Capital, yatırımcıların kripto varlıkları aracılığıyla borç alma ve borç verme gibi işlemleri, kazanç elde etmelerini sağlamakta olan bir DeFi protokolüdür. Rari Capital platformu özelleştirilmiş borç alma ve borç vermek havuzları, bölünmüş sabit para havuzları gibi farklı imkanlar sunmaktadır.

Rari Capital kurucuları bu token aracılığıyla dünya genelinde yenilikçi bir atılım yaptıklarını ifade etmektedir. Bu noktada Rari Capital bazı temel hizmetler sunmaktadır.

  • Earn hizmeti; Kullanıcılar otomatik bir şekilde yüksek verim ile kazanmak adına sisteme kripto varlıklarını yatırabilmektedir.
  • Fuse hizmeti; bu hizmet açık pozisyonların oranının protokü olarak tanınmaktadır. Fuse hizmeti yatırımcıların varlıkları aracılığıyla yatırımcıların şartlarına göre çalışmaktadır.
  • Governance; yatırımcılar Rari protokol kapsamında geleceğini geliştirebilmek adına yönetime katılabilmesi hizmetidir.
  • Yield Aggregator: Yatırımcıların sahip olduğu fonları maksimum seviyede getiri fırsatlarını yeniden dengelemek amacıyla hazırlanan özerk bir algoritmadır. Stake edilen fonlar bu algoritma ile borçlu yatırımcıların fuse havuzlarına likidite hizmeti sağlamaktadır.
  • Tranches: özelleştirilmiş getiri profilleri ve risk profilleri adı için getiricileri toplayak DAİ havuzunu kullanan bir protokol tipidir.
  • Pool 2: merkeziyetsiz borsalar üzerinde RGT likidite sağlayıcıları için hazırlanan teşviklerdir.

RGT Coin Grafik

Rari Governance Token (RGT) Geleceği

Rari Governance Token (RGT) geleceği uzman ekipler tarafından incelenmektedir. Uzmanlar RGT Token’in geleceği hakkında tahminlerde bulunmaktadır.

MarketCap üzerinden alınan güncel verilere göre RGT Token’in şu anda  işlem gördüğü güncel tutar 50,47 dolar şeklindedir. Piyasa değeri 0.3534 olan RGT Token’in piyasada dolanan arzı 11,255,163.69 RGT şeklindedir. Yine MarketCap üzerinden alınan verilere göre RGT Tokenin son 24 saatteki hacmi $200,950,693 şeklindedir. Ayrıca piyasa sıralaması ise #233 şeklindedir.

RGT Token’in 2021 yılı kapsamında Digitalcoinprice ekibine göre yılın sonlarında 76,1 dolar olması beklenmektedir.

RGT Token’in 2022 yılında Digitalcoinprice ekibine göre 89,92 dolardan işlem görmesi beklenmektedir. Price Prediction ekibine göre RGT Token’in 2022 yılının başlangıcındaki fiyatının 74,63 dolar olacağı tahmin edilmektedir.

RGT Token’in 2023 yılında Digitalcoinprice ekibinin yaptığı açıklama ve analizlerde 100,92 dolara kadar çıkması beklenmektedir. Price Prediction ekibine göre RGT Token’in 2023 yılının son aylarında fiyatlandırmadaki en az değerinin 104,89 dolar olacağı tahmin edilmektedir.

RGT Token’in 2024 yılında Digitalcoinprice ekibine göre en fazla 130,58 dolara kadar çıkması beklemektedir. Price Prediction ekibi RGT Token’in 2024 yılında 183,16 dolar seviyelerinde işlem göreceğini tahmin etmektedir.

RGT Token’in 2025 yılında Digitalcoinprice ekibine göre en düşük fiyatının 152.98 olması beklenmektedir. Price Prediction ekibine göre RGT Token’in 2025 yılında 230,14 dolardan işlem görmesi beklenmektedir.

Rari Governance Token (RGT) Hangi Borsalarda Var?

Rari Governance Token (RGT) hangi borsalarda var? RGT Token şu an 10 farklı borsa üzerinden listelenmektedir. Bu borsalar sırasıyla; Binance, Coinbase Exchange, Uniswap, Gate.io, Sushiswap, Hoo, Mandala Exchange AOFEX ve ZT şeklindedir. RGT token bu borsalar harici bir borsada listelenmemektedir.

 

 

Rari Governance Token (RGT) Coin Yorum

Rari Governance Token (RGT) Coin yorum kullanıcılarına DEFİ protokolleriyle borç alma ve borç verme, çiftlik yolu ile karlarını optimize etme imkânı tanıyan bir projedir. Uzmanlar yorumlarında RGT Token grafikleri incelendiğinde RGT Token’in yükseliş trendinde olduğunu söylemektedir. Uzmanlar yorumlarında RGT Coin’in 2021 yılını yükseliş tirendi içerisinde kapatacağını beklediklerini belirtmektedir. Uzman kişi ve ekipler, RGT Token’in yükseliş trendini devam ettirdiği taktirde büyük yatırım fırsatlarına sahip olacağı yönünde tahminlerde bulunmaktadır.

Rari Governance Token (RGT) Nasıl Alınır?

Rari Governance Token (RGT) nasıl alınır? RGT Token yalnızca listelendiği borsalar üzerinden alınmaktadır. Bu borsalardan birinden RGT token almak için borsalar üzerinden hesap oluşturulması gerekmektedir. RGT Token’in listelendiği bir borsada hesap açıldığı taktirde RGT Token almak mümkündür.

 

Görsel kaynak: Binance Akademi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam