Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Reef Coin Geleceği 2022-2030, Reef Coin Hedef Fiyat

Coinmarketcap’ te #172 sıralaması bulunan popüler kripto para birimi Reef Coin geleceği 2022 ila 2030 yılları arasında farklı seviyelere ulaşması beklenmektedir. Ünlü kripto para analistleri bu Coin’ in geleceğini farklı şekillerde yorumlamış olup yapmış oldukları fiyat tahminlerini takipçileri ile paylaşmışlardır. Bu yazımızda reef coin geleceği ve reef coin yorumları yer almaktadır.

Reef Coin’ i güncel olarak yorumlayacak olursak 28 Eylül 2021 tarihinde Saat 17:41’ de yaklaşık olarak $0.015’ dan işlem gören Coin 24 saat içerisinde %5 oranında bir düşüş yaşamıştır. Coin’ in 24 saatlik işlem hacmi %17 oranında düşmüş olup $32,582,989’ dır. Reef Coin’ e yatırım yapmayı düşünen ya da uzun vadede bu Coin ile ilgili planları bulunan yatırımcılara yararı olacak fiyat tahminleri şu şekildedir.

 

Reef Coin Nedir?

Reef Coin, Denko Mancheski tarafından geliştirilen Reef sisteminin dijital para ürünüdür. Reef ile var olan DeFİ sistemleri bir araya getirilmeye çalışılmış olup kripto para piyasasına yeni giren yatırımcılara yardımcı olmaktadır.

Reef’in geliştirildiği sistemin Moon Beam, Avalanche, Ethereum vb. üzerindeki DeFi protokollerine uyumlu olarak çalışmaktadır. Bu da kullanıcıların tüm bu platformlara ayrı ayrı giriş yapmasına gerek kalmadan kullanabilmesine imkan tanımaktadır.

Özellikle piyasadaki yatırım fırsatlarını iyi değerlendiremeyen ve bu nedenle kayba uğrayan, doğru bir yatırım planı çizemeyen kullanıcıların imdadına yetişmek için geliştirilmiştir. Trade platformları yeni kullanıcılar için karmaşık ve oldukça kompleks görünebilmektedir bu da yatırım yapmak isteyen kişilerin havuz kontrollerini ya da verdikleri al sat emirlerini yönetmelerini zorlaştırabilmektedir.

Reef ile kullanıcılar coin havuzunu ya da yaptığı işlemleri vs. tek bir tıklama ile yönetip kontrol edebilmektedir.

Reef coin, herhangi bir merkeze bağlı olmadan Polkadot aracılığıyla zincirler arası işlem yapılmasını sağlayan platformdur. Bu proje, DeFİ prensibi ile ürün motoru ve akıllı likidite toplayıcı sistemleri entegre ederek kullanıcılara sunmaktadır.

2020’in ortalarında üzerinde çalışılmaya başlanan Reef, likiditeyi toplamakta ve otomasyonu temin etmektedir. Aynı zamanda diğer al sat işlemlerinin yapıldığı platformların yaratmış olduğu dezavantajlara da el atmaktadır. Reef’ e göre DeFİ kaynaklı çalışmakta olan platformların yönetilmesi daha zor olup likiditeden yoksundurlar. Belli bir merkeze bağlı olarak çalışan sistemlerde ise güvenlik ihlalleri daha fazla açığa çıkmaktadır.

Güvenlik ihlallerinin oldukça minimalize edildiği bu platformda, çalışılan sistem ağının Polkadot aracılığıyla yönetilmesi Reef’in ağ güvenlik kontrollerini daha güçlü hale getirmektedir.

reef coin nedir

Reef  Coin Grafik

Aşağıdaki grafikten reef coin grafik bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Reef Coin Nasıl Alınır?

10’dan fazla borsada listelenen Reef Coin satın almak için Binance’ı tercih edebilirsiniz. Bunun için öncelikle Binance borsasına kayıt olmalı ve ardından hesabınıza cüzdanlarınızdan itibari para gönderimi yapmalısınız.

Bu Coin’ i REEF/USDT, REEF/BTC ya da REEF/BUSD pariteleri üzerinden satın alabilirsiniz.

reef coin hangi borsalarda

Reef Coin Teknik Analizi

Aşağıdaki grafikten reef coin teknik analizine ulaşabilirsiniz.

Reef Coin Geleceği

Yatırımcıların oldukça umutlu olduğu Coin’ le ilgili, ünlü şirket Alameda Research ekibinden Trabbuco’ nun ‘’Bu Coin’le birlikte çalışmayı kimseye tavsiye etmiyoruz’’ şeklinde ifadeler içeren Tweet attı. Bunun üstüne geçtiğimiz günlerde 15 Mart 2021’ de Alameda Research Grubunun Ceo’ suna ait olan FTX borsası listelediği Reef Coin’ in de aralarında bulunduğu bazı Coinleri göstererek delist edilip edilmemesi hakkında bir Tweet gönderdi.

Tüm bu yaşananlar sonrası birçok yatırımcısı terste kaldı. Alameda Research grubu bu Coin’e yatırım yapacaklarını bildirdikleri gün pump yapan Coin, ardından gelen açıklamalarla ani düşüşe geçti. Coin üzerinde bu tarz spekülasyonların olmasına rağmen birçok kullanıcı orta vadede kazandırabileceğine inanmaktadır.

Reef Coin Geleceği 2021

Ünlü kripto para analistlerinden biri olan DigitalCoinPrice’ ın tahminlerine göre Reef Coin’ in yıl sonuna doğru $0.8 dolar seviyelerine kadar yükselmesi ön görülmektedir. WalletInvestor’ a göre ise Reef Coin geleceği 2021 yılının Kasım ayı içerisinde $0.02 dolar seviyelerinde seyredecek olup Coin’ in yıl sonuna doğru kademeli olarak düşüş yaşayacaktır.

WalletInvestor yıl sonunda bu Coin’ in $0.19 seviyelerinde olmasını beklemektedir. Yapmış olduğu tahminlerle yine oldukça sevilen diğer analist ekibi TradingBeast ise bu Coin’ in 2021 Aralık ayının ilk haftasında $0,0250007’ a ulaşmasını beklemektedir. TradingBeast Reef Coin’ in en yüksek $0,0312509’ a en düşük değer olarak da $0,0212506 ulaşmasını tahmin etmektedir.

Reef Coin Geleceği 2022

Reef Coin geleceği 2022 yılı kripto para analistlerinin tahminlerine değinecek olursak; DigitalCoinPrice, Coin’ in değerinin biraz artmasıyla 2022 yılı içerisinde $0.0315187512’ a ulaşmasını beklemektedir. WalletInvestor ekibine göre ise bu Coin 2021 yılına göre daha düşük değerlerde seyredecek olup $0.02 dolar’ ın altında kalmasını beklemektedir.

TradingBeast’ ın tahminlerine göre ise Reef Coin 2022 yılının başında  $0,0262990’ a varması tahmin edilmektedir. Coin’ in 2022 yılı içerisinde aydan aya düzenli fiyatının artması beklenmektedir. TradingBeast Reef Coin’ in en yüksek değerine Aralık ayı içerisinde ulaşmasını beklerken maksimum değerinin $0,057 olacağını düşünmektedir.

Reef Coin Geleceği 2023

Analistlerin Reef Coin geleceği 2023 hakkında yapmış oldukları tahminler ise şu şekildedir; DigitalCoinPrice Reef Coin’ in 2023 yılı içerisinde önceki yıla göre daha da değerlenmesini beklerken fiyatının $0.0394401512’a ulaşmasını ön görmektedir. WalletInvestor ekibi ise bu Coin’ in daha da düşmesini beklemektedir ve uzun vadede yatırım için doğru kripto para birimi olarak görmemektedir.

TradingBeasts’ ın tahminlerine göre ise Coin 2023 yılında daha da yükselecek olup Aralık ayında maksimum  $0.0650829’ a değmesini beklemektedir. Wjnews’ ın yayınladığı tahminlere göre ise Coin’ in bu yıl içerisinde $1.86’ a ulaşacağı ön görülmektedir.

Reef Coin Geleceği 2024

Reef Coin geleceği 2024 tahminlerinde bulunan DigitalCoinPrice Coin’ in $0.0444128921 seviyelerinde olmasını beklemektedir. Diğer taraftan WalletInvestor Reef Coin’ in düşüşüne devam edeceğini tahmin etmektedir. TradingBeasts ekibi ise bu Coin’ in zamanla daha da değer kazanacağı ve 2024 yılının sonlarına doğru Aralık ayı içerisinde maksimum  $0.0750752’ a ulaşmasını beklemektedir.

Reef Coin Geleceği 2025

DigitalCoinPrice Reef Coin geleceği 2025 hakkında $0.0545395999’ a ulaşmasını beklediğini belirtmiştir. WalletInvestor Coin’ in bu yıl içerisinde de hızla düşüşüne devam edeceğini düşünmektedir. Wjnews’ a göre ise Reef Coin 2025 yılı içerisinde $2.47’a kadar yükselecektir.

Reef Coin Geleceği 2025- 2030

Reef Coin geleceği 2030 için yapılan uzun vadeli tahminlere göre ise yatırımcılar farklı görüşler bildirmiştir. DigitalCoinPrice genel olarak bu Coin’ in zamanla daha değerleneceğini düşünürken 2028 yılında $0.0867534984 olmasını beklemektedir. WalletInvestor ise bu Coin’ in % 80’den daha fazla düşeceğini tahmin ederken Wjnews’ a göre Coin 2030 yılında $2.35 olacaktır.

Reef Coin Yorum

Reef coin yorum, reef coin yatırımcılarının yada yatırım yapacakların merak ettiği konuların başında gelmektedir. Uzmanların reef coin yorumları incelendiğinde geleceği olan ve yatırım yapılabilecek coinler arasında görmektedir. Yazımızda reef coin geleceği hakkında detaylı bilgiler verdik. Kendi araştırmanızı da yaparak mantıklı bulursanız yatırım yapabilirsiniz.

Reef Coin Haberleri

Reef coin son dakika haberlerine kointimes.net kripto para haber sitesinden ulaşabilirsiniz. Sitemizden güncel kripto para haberleri ve analizleri yer almaktadır.

 

Matic Coin Geleceği 2022- 2025 | MATIC Coin Yorum

Dogecoin Geleceği 2022- 2025 | Dogecoin Yorumları | Doge Hedef Fiyat

HOT Coin Geleceği 2022-2025 | HOT Coin Fiyat Tahminleri | HOT Coin Nedir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam