Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri

Hızlı Yükseliş Yaşayan Ravencoin Dikkat Çekiyor

Son zamanlardaki hızlı yükselişi ile adından söz ettirmeye başlayan Ravencoin RVN son birkaç haftalık süre zarfında on kat yükselme yaşadı

] }

Son zamanlardaki hızlı yükselişi ile adından söz ettirmeye başlayan Ravencoin RVN son birkaç haftalık süre zarfında on kat yükselme yaşadı ve tüm zamanların en yüksek seviyesine, 0,242 dolara ulaştı. Bu durumda ise Ravencoin’in ne olduğu merak edilmeye başlandı. Haftalık grafiğe bakıldığında yüzde 375, aylık grafikte ise yüzde 1235 oranında kazanç elde eden RVN yatırımcıların yeni gözde kripto para birimi olmaya aday.

RVN token özellikle son zamanlarda gördüğü fiyat artışı ile birlikte piyasa değerini de 1,8 milyar dolara çıkarmış oldu. Piyasa değeri bakımından 55’inci sırada bulunan RVN son 24 saatlik zaman diliminde ise toplamda gördüğü işlem hacmi 2,2 milyar doları buldu.

Yakında Önemli Kripto Haline Gelebilir

3 Ocak 2018 tarihinde piyasaya sürülen RVN, P2P varlık transferi yapmayı sağlıyor. Bitcoin hard forku üzerinden inşa edilmiş olan RVN temellerini de Bitcoin’den alıyor. Açık kaynak kodlu olduğu için sürekli gelişime uygun olan RVN özellikle kontrolü kullanıcılara vermesi ile tercih edilebiliyor. Gizlilik ve özgür katılım sağladığı için de yatırımcılar tarafından tercih ediliyor.

Eşitliği baz alan çalışma sistemine sahip olan RVN, ağ katılımcılarına da eşit miktarlarda ödül alma fırsatı tanıyor. Madencilik yapılmakta olan ağda ASIC gibi ekipmanları kullanmak da zorunlu tutulmuyor. Bunun için ise Kawpow algoritması tercih ediliyor ve madencilerin özgürce işlem yapmasına fırsat tanıyor. RVN’nin önemli yükselişini devam ettirmesi halinde kısa zamanda ilk on sıralamasına yaklaşması bekleniyor.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu