SuperRare Coin Nedir, Rare Coin Geleceği 2021

SuperRare coin nedir, Rare coin geleceği, Rare coin yorumları yer almaktadır.

0

Son dönemlerde popülerlik kazanmaya başlayan nft platformlarından biri de nft platformlarıdır. 11 ekim 2021 tarihinde Binance’te listelenen  SuperRare coin nft platformlarından biridir.

Nft pazarlarında sanatçılar başta olmak üzere bir çok kişi sanat eserlerini nft’ye çevirip koleksiyonlarını satmaktadır. Son zamanlarda ticaret hacmi ve alım satım oranı ciddi oranda yükseliş meydana gelmiştir.

SuperRare (RARE) Nedir?

SuperRare coin  nedir, SuperRare sanatçıların eserlerini nft’ye çevirip satmalarına imkan veren nft pazar yerlerinden birisidir.

Her sanat eseri, ağdaki bir sanatçı tarafından özgün bir şekilde oluşturulmaktadır. Sonrasında oluşturulan nft’yi alım satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

SuperRare, Ethereum ekosistemi üzerine inşa edilen, değiştirilemez belirteçler (ERC-721 NFT’ler) için eşler arası bir pazar yeri olma özelliği taşımaktadır.

  • SuperRare, sanat yaratıcıları ve koleksiyoncular için blockchain tarafından desteklenen bir sosyal ağdır.

  • Yaratıcılar dijital sanat eserleri yaratabilir ve bunları Ethereum blok zincirinde belirtebilir.

  • Koleksiyonerler, akıllı sözleşmeler sayesinde yaratıcıya geri dönen telif ücretleriyle sanat eserleri satın alabilir ve takas edebilir.

Pazar yeri ücreti var mı?

Tüm satın alma işlemleri için alıcı tarafından ödenen basit bir %3 işlem ücreti vardır.

RARE Coin Yorum

Uzmanların rare coin yorumları sizler için incelenmiştir. Rare coin Superrare platformunun yerel tokeni olarak belirtilmektedir. Son dönemlerde NFT platformlarının ve sektörünün her geçen gün önem kazanması NFT coinleri için önem arz etmektedir.  Bu ihtimaller düşünüldüğünde rare coin geleceği olan altcoinlerden birisidir. Rare coin geleceği 2021 yılı içerisinde 10 dolar seviyelerinde tamamlanması beklenilmektedir.

İçeriği yazdığımız sırada Rare coin 2, 79 dolar’dan şlem görmekte ve son 24 saatte yüzde 93  oranında bir yükseliş göstermiş ve son 24 saatteki işlem hacmi ise 499,506,673  dolar’dır.

rare coin grafik

Rare Coin Grafik

SuperRare Coin Nasıl Alınır?

Rare coin Binance ve Uniwsap borsalarında bulunmaktadır. Ancak işlem hacmi göz önüne alındığına binance borsasında alım satım yapılması mantıklı olacaktır.

rare coin binance

Yukarıdaki görselden görüldüğü üzere rare coin alım satım yapacak yatırımcılar rare/btc, rare/busd, rare/usdt, rare/bnb pariteleri üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.