Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri

Popüler Altcoinler Hangi Seviyeleri Gösteriyor, Yeni Hedefleri Neler?

Kripto para piyasası geçen hafta sert düşüş yaşamasına rağmen toparlanma sürecine girmiş durumda

] }

Kripto para piyasası geçen hafta sert düşüş yaşamasına rağmen toparlanma sürecine girmiş durumda. Bu hafta başında birimlerde yeni toparlanma işaretleri görünmesine rağmen tam olarak düşüş grafiği de bitmiş durumda değil. Özellikle altcoinler sıklıkla dalgalı bir seyir izliyorlar. Son dönemlerin popüler altcoinleri olan XRP, SOL ve SOL için yatırımcılar hangi seviyelerin yakalanacağını merak ediyorlar. XRP fiyatına bakıldığında kısa sürede yüzde 25 oranında gelir elde etmiş birimin şimdilik konsolidasyon yaşadığı görülüyor. 1,39 dolar seviyesinden işlem görmekte olan birimin sıradaki hedefi ise 1,55 dolar olarak belirlendi. RSI seviyesinde düşüş sinyali görülüyor olsa da XRP daha önce bu sinyal ile 1,90 dolar seviyesini görebilmişti.

SOL ve LTC’de Beklenen Fiyatlar Neler?

Diğer bir popüler altcoin olan SOL için de günlerdir rekor söz konusu olmuştu. Rekor ile birlikte 48 dolar bandına ulaşan birim ise daha sonra düşüş yaşayarak fiyatını 0,50 dolar bandına kadar çekti. Bu yüzden ucuz şekilde alınabilen birim pek çok yatırımcının hesaplarında bulunuyor.

SOL’un 42 dolar desteği olduğu verilerden görülüyor. LTC’de ise henüz istenen seviye elde edilmedi. 17 milyar dolarlık toplam piyasa değerine sahip olan birim 280 dolar direncini aşmakta güçlük yaşıyor. Son 24 saatlik grafiğine bakıldığında ise LTC’nin yüzde 4 oranında değer kazandığı görülüyor. 240 dolar desteğinin altına inmedikçe uzmanlara göre birim yükselme potansiyelini koruyor.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu