Ripple (XRP) Haberleri

Piyasa Kızılda, Ripple’ın XRP Transferi Kafaları Karıştırdı

Whale Alert tarafından ortaya koyulan verilere göre Ripple’ın bu süreçte Binance cüzdanlarına 127 milyon dolar değerinde XRP transfer etmiş olması kafaları karıştırdı v

] }

Kripto para piyasalarında yeni günde hızlı ve sert değer kayıpları görülürken, başta lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) olmak üzere birçok altcoinin derin geri çekilmeler yaşaması, yatırımcıları adeta bozguna uğrattı. Bitcoin’in yarım saat gibi bir süre içinde yeni günde birdenbire 2 bin dolarlık değer kaybı yaşaması birçok altcoini de benzer şekilde etkiledi.

Yeni güne 60 bin dolar seviyesini test ederek yükseliş eğiliminde başlayan Bitcoin’in sert değer kayıpları yaşaması ile birlikte altcoinlerde de sert değer kayıpları görülürken, Ripple kanadında bu gelişmeler sırasında gizemli işlemlerin yapıldığı ortaya çıktı. Yaşanan toplu değer kayıplarında, piyasa değeri bakımından en büyük 7. kripto para birimi konumunda bulunan XRP, son 24 saat içinde %5,5 oranında düşüş yaşayarak top 10’da en fazla düşüş yaşayan kripto para birimi oldu.

XRP Düşüşünün Arkasındaki Etkenler

XRP’nin, son 24 saat içinde top 10’daki kripto para birimleri arasında %5,5 ile en fazla değer kaybı yaşayan kripto para birimi olmasının arkasında, lider kripto para birimi Bitcoin’in yaşadığı sert değer kayıpları en önemli etkenlerden biri olsa da Whale Alert tarafından ortaya koyulan verilere göre Ripple’ın bu süreçte Binance cüzdanlarına 127 milyon dolar değerinde XRP transfer etmiş olması kafaları karıştırdı ve XRP’nin sert değer kayıplarının arkasında bu transfer işlemlerinin de etkili olabileceği düşüncesini akıllara getirdi.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu