Peter Schiff : Bitcoin Asla 100.000 Dolara Ulaşamayacak

Popüler bir ekonomist, finans komisyoncusu ve tanınmış bir yazar olan Peter Schiff, Bitcoin’in fiyatının asla 100.000 ABD dolarına ulaşmayacağını söyledi. Ayrıca Bitcoin’deki pumpın “nihayet” bittiğini ve gelecek olan bir dump için uyarıldığını belirtti.

Özellikle Bitcoin’in fiyatı söz konusu olduğunda, kripto para topluluğunun içindeki ve dışındaki bir dizi farklı insandan pek çok tahmin gelmekte. Bazıları iyimser, bazıları ise pek değil. Popüler bir iktisatçı ve aynı zamanda tanınmış bir yazar olan Peter Schiff, geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in fiyatının asla 100.000 dolara ulaşamayacağını söyledi.

Peter Schiff : Bitcoin Asla 100.000 Dolara Ulaşamayacak

Peter Schiff : Bitcoin Asla 100.000 Dolara Ulaşamayacak

Gerçekten de, Bitcoin’in fiyatında, uyarısından çok kısa bir süre sonra bir dump yaşandı. Fiyat birkaç saat içinde 9,400 dolardan 8600 dolara kadar düştü. Bu, Bitcoin’in son 200 günlük hareketli ortalamadaki kilit desteğini birkaç kez kırmaya çalıştıktan ve başarısız olduktan sonra meydana geldi.

Schiff’in bu son yorumu, kripto paraları takip eden insanlar için gerçekten sürpriz olmadı. Ekonomist, konuyla ilgili olumsuzluğuyla biliniyor. Fiyatı 24 saatten az bir sürede 7.400 $ ‘dan 10.350 $’a yükselen Bitcoin’in bu yükselişinin ardından Schiff, bunun “Bitcoin balinalarının” eseri olduğunu söylemişti.

İLGİLİ:  Okex Hangi Coinleri Delist Etti ?

Yorum Yok

Cevap bırakın