Bitcoin (BTC) Haberleri

Peter Brandt’dan Yeni Bitcoin Hedefi: “BTC’nin Üçüncü Parabolik İlerlemesine Yeni Başladı”

Bitcoin 2017 yılından sonra kendi rekorunu kırması ve piyasa hacminin de 879 milyar dolara ulaşması, BTC'nin  yeni bir parabolik ilerlemenin başında olduğunu belirtti.

] }

Bitcoin 2017 yılından sonra kendi rekorunu kırması ve piyasa hacminin de 879 milyar dolara ulaşması, BTC’nin  yeni bir parabolik ilerlemenin başında olduğunu belirtti.

Brandt  yayınladığı video’da, BTC‘nin büyük bir yükseliş paternin’den çıktıktan sonra yaklaşık  olarak şuanki fiyatı 34.000 doları aşıp yüzde 50 artabileceğini belirtti.

“Tam burada, artı işaretinin olduğu yer gerçekten 2020’nin başlangıcıydı ve o zamanlar Bitcoin’in geniş simetrik bir üçgen oluşturduğu çok açıktı … Mart ayında yaptığımız bu büyük kırılma beni biraz kandırdı. Bu bana bir kafa sahtekarlığı verdi ama hızlıca bu büyük simetrik üçgeni çubuk grafikte tutup oluşturmaya devam ettik. 

Ağustos’ta o üçgenden çıktık, Eylül’de tekrar test ettik ve gerisi tarih oldu. Bu üçgenin yüksekliğini ölçüp bu orta noktadan yukarıya doğru yansıtırsak, Bitcoin’de yaklaşık 45.000 dolarlık bir hedef elde ederiz. “

Brandt, BTC’nin şu anda tarihinde üçüncü kez olan bir parabol’de olduğunu belirtti. Brandt kısaca özetlemek gerekirse, parabolik eğrisine dayanarak, bitcoin’in meteorik olarak 325.000 $ ‘a yükselebilir. Ancak Brandt, ilerlemenin zirveye ulaşmadan düzeltme yapabileceğini belirtti.

“Şimdi üçüncü parabolik ilerlemedeyiz. Bu ilerlemenin eğimi, Bitcoin’in parabolik ilerlemenin bozulabileceği alana bile girmeden önce gidecek çok, çok uzun bir mesafe olduğunu gösteriyor. Muhtemelen 100.000 $ civarında bir yerde diyebilirim. Bu, 2021 için baskın temam olacaktır. “

 

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu