Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri

PayPal Kullanıcıları İçin Kripto Para Hizmetini Aktif Hale Getirdi

Dünyaca ünlü ödeme platformu Paypal kripto para alanında büyük bir adım attı.

] }

PayPal tarafından önemli bir karar verilerek kullanıcıların artık kripto para birimlerinin üçüncü taraf cüzdanlarına çekmelerinin mümkün olduğunu belirtildi. Ödeme devi olan firma kripto para alım satım hizmetlerini sunuyor olsa da kullanıcılar kripto paralarını platformun dışına çıkarma imkanı bulamıyordu. Bugün açıklanmış olan yeni özellik ile artık üçüncü taraf cüzdanlara kripto birimleri çekilecek. Aynı zamanda gelişme Venmo için de geçerlilik taşıyor. PayPal, özellikle alınan son bilgilere göre kullanıcılarının kripto para birimlerini üçüncü taraf cüzdanlarına çekmesine izin vererek sistemi daha işlevsel ve kullanıcılar tarafından da verimli hale getirmek istiyor.

Venmo Sistemine Uyum Gösterecek

PayPal Kripto Para Birimi Başkanı Jose Fernandez konuyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı: “Söz konusu hizmeti el verdiğince genişletmek ve açık hale getirmeyi hedefliyoruz. Kullanıcılarımız için istedikleri şekilde ödeme yapmalarını izin verecek seçenekleri öne çıkarmayı planlıyoruz. İnsanlar yatırımları için kripto paraları platforma getirmek istiyordu biz de bu taleplere kayıtsız kalmadık ve yelpazemizi geniş hale getirerek daha fazla hizmet sunmaya karar verdik,” dedi.

Şimdilik kullanıcılar Ekim 2020 tarihinden beri kripto paraları alma ve satma, depolama hizmetlerini alabiliyordu. PayPal tarafından yapılan yeni hamle Venmo sistemine de entegre edilecek. Böylece Venmo nisan ayında kullanıcılar için sunduğu BTC, ETH, LTC ve BTC Cash desteği de daha kullanılır ve verimli hale getirilmiş olacak.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu