Altcoin Haberleri

Paribu’ya Erişim Sorunu !

] }

Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarından biri olan Paribu’ya erişim sorunu yaşandı.Bu sorun Yatırımcılarda bir korku yarattı. Çok geçmeden Paribu’dan twitter üzerinden resmi açıklama geldi.

Yapılan açıklama şu şekildedir;

  1. Web sitemizde global servis sağlayıcı kaynaklı erişim problemi yaşanmaktadır. Konu teknik ekibimizin takibindedir ve sorun servis sağlayıcı tarafından çözülür çözülmez bilgi verilecektir.
  2. Web sitemizde yaşanan global servis sağlayıcı kaynaklı erişim problemi kısmen çözülmüş olsa da sürmektedir. Konu teknik ekibimizin takibindedir. Sorun servis sağlayıcı tarafından tam anlamıyla çözülür çözülmez bilgi verilecektir.
  3. Web sitemizde yaşanan servis sağlayıcı sorunu büyük oranda çözüldü. Bazı servislerde nadiren aksaklıklar yaşanabilir. Teknik ekibimiz çalışmalarını sürdürüyor. Çözümle ilgili en hızlı şekilde bilgilendirmeye devam edeceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sorunun büyük ölçüde çözüldüğünü belirten Paribu, sorunun tam çözülmediğini  aksaklıkların devam edebileceğini yatırımcılarına duyurdu.

Bu tarz olayların yaşanması yatırımcılar açısından negatif bir durumdur.Lakin borsanın anında müdahale etmesi ve yatırımcılarını bilgilendirmesi yatırımcıları rahatlamış, derin bir oh çekmesini sağlamıştır.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu