Bitcoin (BTC) Haberleri

Oyun Oynayarak Bitcoin Kazanmak Mümkün!

Kripto para girişimi olan ZEBEDEE oyun severler için önemli bir haber verdi. Buna göre ünlü oyun CS: GO oynayarak Bitcoin kazanmak mümkün

] }

Kripto para girişimi olan ZEBEDEE oyun severler için önemli bir haber verdi. Buna göre ünlü oyun CS: GO oynayarak Bitcoin kazanmak mümkün. Özellikle The Sandbox ile iyi bir ivme kazanmış olan kripto oyunların sayısı giderek artıyor. Buna yakın zamanda verilecek bir örnek ise ZEBEDEE tarafından geldi. Infuse teknolojisine sahip serverlar aracılığıyla CS: GO oynayanlar az miktarlarda da olsa Bitcoin kazanabiliyorlar.

ZEBEDEE’nin kurucu ortağı olan Simon Cowell tarafından yapılan açıklama sonrasında oyuncular kararı sevinçle karşıladılar. Yapılan açıklamada önceden CS: GO oyununun Bitcoin ile tam entegre hale getirilmediği vurgulandı. Ancak şimdi yapılan düzenlemeler ile birlikte CS: GO oynayarak Bitcoin kazanmanın mümkün hale geldiği açıklandı ve 10 server’ın tamamının da çoktan dolduğu belirtildi.

Oyun Performansına Göre Ödeme

CS: GO oynayarak Bitcoin kazanmanız için ilk yapılması gereken şey QR kodunu telefon uygulamasına taratmak ve 100 satoshi ödemek. Daha sonra oyun içindeki performans ve toplam skor yüzdesine göre oyuncular Bitcoin kazanabiliyorlar. Oyuncular istedikleri zaman kazandıkları Bitcoin’leri nakde çevirebiliyorlar. Tüm işlemler ise Lightning Ağı üzerinden yapılıyor.

Şimdilik kazanılan tutarlar küçük olmasına rağmen Bitcoin kazanımını eğlenceli hale getirdiği için CS: GO oynamak oyuncular tarafından tercih ediliyor. Başlangıç aşamasında sürekli açık 10 server bulunuyor. Bu server’ları bulmak için ise ZEBEDEE’nin uygulamasının bilgisayara yüklenmesi gerekiyor. Daha sonra server’a bahsedilen karekod okutma yöntemi ile giriş sağlanıyor.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu