] }
Altcoin

Otel Rezervasyon Şirketi Travala Artık Cardano (ADA) Kabul Ediyor

Kripto odaklı bir otel rezervasyon hizmeti olan Travala, bir blog yazısında artık Cardano (ADA) ‘ya destek vereceğini belirtti. Travala kullanıcıları artık platformda yapılan rezervasyonlar için Cardano’nun yerel kripto para birimi ile ödeme yapabilecek.

Kripto dostu otel rezervasyon hizmeti Travala artık başka bir ödeme seçeneğini de hizmetlerine ekliyor. Dünyanın ilk kripto dostu otel rezervasyon hizmetlerinden biri ödeme seçeneklerini genişlettiğinden, kripto para birimleri ile ödeme yapmak artık çok daha kolay hale geldi.

Şirketin resmi bir blog yazısına göre, Travala’daki kullanıcılar artık, Cardano blok zincirinin ana kripto para birimi olan ADA ile otel rezervasyonu için ödeme yapabilecekler. Şirket, ADA’yı ödemelere eklemeyi, Cardano (ADA) ‘ya sıkı sıkıya bağlı olan topluluk üyeleri arasında da kullanımının artmasını istemelerinden dolayı hayata geçiriyor.

Bu yeni ekleme olayı biraz daha pekiştirmek için ADA ile Travala’da konaklama rezervasyonu yapan kullanıcılar, 7 Kasım’a kadar rezervasyonlarında % 5 oranında “ADA geri kazanma” hakkına sahip olacaklar. ADA’nın eklenmesi, Travala’nın desteklediği kripto para birimlerinin toplamını 20’ye çıkardı. Bitcoin, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash ve Litecoin gibi marka değeri yüksek kripto paraların dışında, kullanıcılar DAI, DASH, NEO, NANO, XMR, EOS ve TRX ile Travala’ya ödeme yapacak.

blank

Emre Karabulut

Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden biri olan 9 eylül iktisat bölümü mezunu Emre, 6 yıldır kripto para birimlerini ve piyasadaki borsaların durumunu analiz ediyor. Mail: Emre@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu