Altcoin Haberleri

Nisan Ayında Yükselmesi Beklenen Kripto Paralar

] }

Yeni aya girdiğimiz şu günlerde her ay olduğu gibi insanların akıllarındaki en önemli düşüncelerden bir tanesi yeni ayda hangi kripto paraların yükseleceği, hangilerinin düşeceği ve hangilerine yatırım yapılıp yapılamayacağı. Bu yazımızda ise Nisan ayında yükselmesi beklenen kripto paralar hangileri bunlara kısaca bir göz atacağız.

İlgili Makaleler

Bitcoin

Geçen hafta 5000 dolar seviyesine yükselen Bitcoin yavaş yavaş da olsa yeniden yatırımcıların güvenini kazanmaya başladı. Ancak halen 5 haneli rakamlara çıkması uzun bir süre alacak gibi görünmekte. Bitcoin’in Nisan ayı içinde kademeli olarak yükselişine devam edeceği tahmin ediliyor. İlk hedef olan 5500 dolar sınırını aşması şu saatten sonra sürpriz olmaz.

Binance

Son haftalarda iyi bir performans sergileyen BNB, Nisan ayında yükselmesi beklenen kripto paralar arasında yer alıyor. Pek çok kişi için şu anda en sıkı şekilde takip edilen bir kripto para. Yakın dönemdeki genel yükselişi göz ardı edersek BNB’nin bulunduğu konuma gelmesinin sebebi Launcpad.

bnb

Litecoin

Önce 30 sonra 40 dolar derken 60 dolar seviyesine ulaşan Litecoin şu anda ise 85 ila 90 dolar aralığında işlem görmekte. 6 Ağustos tarihindeki Blockchain yarılanmasına kadar uzmanlar Litecoin’in ciddi bir artış göstereceği konusunda hemfikirler. Bunu da Litecoin’in bir önceki Blockchain yarılanmasında 4-5 kat artış göstermesinden biliyoruz. Litecoin’in madenciliğinde ulaşılan Hashrate oldukça yükseldi. Hasrate’in düşük olması o coine olan ilginin azlığını gösterir.

litecoin fiyat analizi

EOS

Son birkaç haftadır EOS  da önemli bir yükseliş içinde 3 dolardayken kısa bir süre içinde şu anda 5 dolar seviyesinden işlem görmekte. EOS tarafından yapılan açıklamada Haziran ayı içinde çok büyük bir haber verecekleri açıklandı. Henüz iki ay öncesinden böyle bir haberin verilme amacı elbette EOS’un yükselişe geçmesini sağlamaktı ve bu durum başarılı olmuşa benziyor. EOS Nisan ayında yükselmesi beklenen kripto paralar arasında.

XRP

XRP’nin bir süredir suskun olması kimsenin dikkatinden kaçmıyor. Bitcoin’in yükselmesiyle birlikte XRP de nispeten biraz yükseldi. Uzmanlar bu suskunluğu 2017 yılındaki Boğa sezonu öncesindeki 20 centlere sabitlendiği döneme benzetiyorlar. Bu bakımdan XRP her an için önemli bir yükseliş kaydedebilecek bir potansiyele sahip olarak görülmekte.

Bitcoin işlemlerinin tıkanma noktasına geldiği ile ilgili olarak yazdığımız yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Gökay Demirkıran

Türkiye'nin saygın üniversitelerinden biri olan Anadolu Üniversitesi ekonomi ve iktisat üzerine eğitim alan Gökay kripto paralar hakkında bilgilerini okuyucular ile paylaşmaktan zevk alıyor.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. kripto paraya güvenim kalmadı artık benim ya. şuan dolar artışta 100k dolar alsam ertesi gün dolar 1 ₺ olur kripto paranın da benim için ondan farkı yok biraz şanslı olmak lazım bu konunlarda

    bitcoin ilk çıktığında 5-6 tane almıştım ama nerden aldığımı bile hatırlamıyorum maili bile hatırlamıyorum şuan zenginim ama aldığım yer yok 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu