Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

NEM’de Önemli Yükseliş Hamlesi, Bilinmesi Gerekenler Neler?

Bir ayda yüzde 255 oranında değer kazanarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran NEM – XEM hakkında beklenmekte olan Symbol güncellemesi yakın zamanda, 15 Mart’ta hayata geçirilece

] }

Bir ayda yüzde 255 oranında değer kazanarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran NEM – XEM hakkında beklenmekte olan Symbol güncellemesi yakın zamanda, 15 Mart’ta hayata geçirilecek. Güncellemenin neler içerdiği ise XEM yatırımcıları tarafından merak ediliyor. XEM maliyetlerin düşmesi ve kullanıcı kolaylığı sağlanması adına bir süredir Symbol platformunu hayata geçirmek istiyordu. XEM NIS1 bu kapsamda Symbol’e geçiş yapmış olacak. Yaklaşık 4 yıldır geliştirilmekte olan Symbol özellikle işletmeler için güvenli bir varlık değişim ağı olarak görev yapmış olacak. Bu sayede ayrıca Symbol, XEM ağının da temel teknolojilerinden birisi haline gelmiş olacak.

Symbol Neler Sunuyor, Özellikleri Neler?

İlgili Makaleler

Symbol özellikle kullanıcılardan kaynaklı olan hataları ve siber saldırıları püskürtmek için daha güvenli bir platform oluşturmayı hedefliyor. Symbol API’ları sayesinde diğer blok zinciri ağlarına da entegrasyon sağlanmış olacak. Bunun yanında hibrit blok zinciri teknolojisi ile çalışan Symbol, diğer ağlar ile de kolay bir şekilde iletişim kurmuş olacak.

Çok katmanlı bir mimari temele dayanan Symbol, işlem sürelerinin de kısaltılmasını sağlayarak verimliliğin daha da gelişmesi üzerinde etkili olacak. Hızlanan işlemler maliyetlerin de düşmesine neden olacak ve böylece XEM daha fazla değer kazanabilecek. Ayrıca ağ, platform üzerinden de geliştirilecek uygulamaların kullanıcıların günlük kullanımlarına uygun bir hale getirilmesini de amaçlıyor. Platformda yer alan API’lar sayesinde de kullanıcılar daha zahmetsiz uygulama geliştirme yapabilecekler.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu