Ethereum (ETH) Haberleri

MVRV Ölçümünde ETH Fiyatı İçin Önemli Tahmin Geldi

Zincir içi ölçüm MVRV tahminlerine göre ETH için önemli bir yükseliş hamlesi görüldü. Buna göre 7 hafta sonunda ETH fiyatının 5000 doları görebileceği ifade edildi.

] }

Zincir içi ölçüm MVRV tahminlerine göre ETH için önemli bir yükseliş hamlesi görüldü. Buna göre 7 hafta sonunda ETH fiyatının 5000 doları görebileceği ifade edildi. En popüler ikinci kripto birimi olan ETH, MVRV ölçümleri kapsamında 7 haftalık süreç içerisinde değerini önemli ölçüde arttırabilir.

Bunun yanında 2400 dolar bandına da ulaşarak en yüksek seviyesini görmeyi başaran ETH’nin yükseliş ivmesi yatırımcılarını mutlu etmeyi başarıyor. ETH fiyatı yıl başından günümüze 3 kat artmış durumda görünüyor ve uzmanlar grafikleri ele aldıklarında ETH’nin başlattığı yükselme grafiğinin bir süre daha devam edebileceğini açıklıyorlar.

ETH Fiyatında Yüksek Seviyeler Belirlendi

2400 dolar bandını görmüş olmasına rağmen 2300 dolar bandına kısa bir geri çekilme yaşayan ETH için verilere bakıldığında önemli yükseliş hareketlerinin yaşandığı görülüyor. Veriler özellikle alış fiyatında önemli seviyelerin görüldüğüne işaret ediyorlar. Glassnode tarafından yapılan açıklamalarda alış fiyatı değerinin 802 dolar ortalama alındığında ETH’nin de fiyatının 6 kat artabileceği belirtildi. Bunun yanında mevcut piyasa değeri kapsamında arza bölüm yaparak hesaplama yapılan MVRV ölçümü de bu olasılığın doğru olabileceğine işaret etti. MVRV ölçümüne bakıldığında ETH’nin mevcut yükselişinin devam etmesi koşuluyla ilerleyen aylarda fiyatında yüzde 71 oranında bir artış görmesi bekleniyor. Alış fiyatı değerinin piyasaya daha fazla alıcıya ulaşması halinde ise bu tutarın da artması bekleniyor. Buna göre ETH fiyatı için yakın zamanda 5000 dolar bandı gerçekleşebilir.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu