] }
Bitcoin (BTC) Haberleri

Morgan Creek Digital: Hedef 250 milyon dolar

Morgan Creek Digital, ikinci blok zinciri ve kripto para birimi özel sermaye fonunda 11 yatırımcıdan yaklaşık 61 milyon dolar topladı.

"<yoastmark

İlgili Makaleler

Morgan Creek Blockchain Fırsatlar Fonu II menkul kıymetlerin yerleştirilmesi 16 Ekim’de başladı. Morgan Creek‘in kurucu ortağı Anthony Pompliano‘ya göre, nihai hedef 250 milyon dolar toplamak.

Bir sonraki finansman turu Aralık ayında yapılacak, sonuncusu 2020 yılının ilk çeyreğinin sonu için planlanıyor.

Pompliano, kripto fonlarındaki iki ana yatırımcının yatırım miktarını iki katına çıkardığını belirtti. Ayrıca, Virginia’daki Fairfax İlçesinden iki emekli maaşı fonuna yatırım yaptığını doğruladı. Daha önce, şirketin ilk kripto fonuna yatırım yaptılar.

Şirket, ilk fon için olduğu gibi aynı stratejiye bağlı kalarak, Blockchain girişimcilerine şirket yaratmanın ilk aşamalarında destek vereceğini söyledi.

Morgan Creek‘in bu yıl yatırım yaptığı projeler arasında, örneğin, emlak belirleme ve Dijital Varlıklar Verileri analitik platformunda uzmanlaşmış bir RealBlocks başlangıcı var.

Sema Taş

Uludağ Üniversitesi mezunu olan ve uzun bir süredir kripto paralar üzerine analiz ve haberler hakkında analizler ile ilgilenen Sema, kointimes'a katkı sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu