MOB Coin, Binance Listelemesiyle Yüzde 100 Yükseldi! Sırada Ne Var?

MobileCoin (MOB) Binance borsasında listelendi ve kısa sürede yüzde 100 üzerinde artış kaydetti. MOB nasıl alınır, MOB coin fiyatı ne kadar ve başka hangi borsalarda bulunur? Mob Coin yorumları ile beraber bir araya getirdik.

0

MobileCoin (MOB) birimi, birkaç gün önce kripto para borsalarından Nexo’da listelenmiş ve dikkatleri üzerine toplamıştı. Son olarak Binance listelemesi ile gündeme gelen MOB coin, yatırımcıların araştırdığı bir kripto para birimi oldu. Binance listelemesi, kripto para fiyatına %100 üzerinde bir artış getirdi. İşte MOB coin hakkında merak edilenler ve listeleme detayları…

Binance Listelemesiyle Fiyatı Ciddi Oranda Arttı!

İşlem hacmi bakımından en büyük kripto para borsası olan Binance, yeni bir kripto para birimini listeledi. 201’de kurulan ve 2020’de açık kaynaklı olarak projesine devam eden MobileCoin (MOB), artık Binance borsasında yer alacak.

Borsa tarafından yayımlanan duyuruya göre; yatırımcılar MOB/BTC, MOB/BUSD ve MOB/USDT işlem çiftlerini kullanarak kripto paranın ticaretine başlayabilecek. Borsaya yatırımı açık olan MOB için para çekme işlemleri bugün (30 Nisan) itibariyle başlıyor.

MobileCoin (MOB) Nedir? MOB Nasıl Alınır?

MOB coin 2017 yılında kurulmuş bir kripto para birimidir. 2020 Nisan’ında açık kaynak kodlu olarak farklı bir versiyonda piyasaya sunulmuştur. Geçmişteki evrimini 7 Aralık’ta tamamlamış ve ağ yayına geçmiştir. Ödeme ağı olarak bilinen teknolojileri oluşturmayı misyon edinen MobileCoin, gizlilik korumalı işlemlerin cep telefonlarında kolayca kullanılmasına olanak tanır.

MOB coin yorum ve MOB Coin projesini incelediğimizde, oldukça yeni sayılan bu kripto para, Signal uygulamasında sınırlı sayıda beta kullanan Mobile Coin ilerleyen zamanda gelişimler için çok az sayıda açıklamalarda bulunulmuştur. Proje geliştiricilerinin açıklamalarına göre; ikinci katman uzantıları, çoklu imza, işlem kanıtları gibi birçok yenliği destekleyeceği konuşulmaktadır.

mob coin, binance listelemesiyle yüzde 100 yükseldi! sırada ne var? 1

MobileCoin (MOB) Hangi Borsada ve Nasıl Alınır?

MOB coin henüz Binance borsasında listelenmeyi başarmış bir kripto paradır. Binance hesabı bulunmayan yatırımcılar, borsa ekranından “Kayıt Ol” butonunu kullanarak hızlı bir şekilde kayıt olabilir ve hesabına para yatırarak MOB coin ticaretine başlayabilir. Binance üzerinde aşağıdaki işlem çiftlerini kullanarak ticarete başlayabilirsiniz:

  • MOB/BTC
  • MOB/BUSD
  • MOB/USDT

Binance dışında MOB coin şu borsalardan temin edilebilir: FTX, Gate io, Bitfinex, Hotbit, XT COM, BigOne

MOB Coin Fiyatı ve Fiyat Grafiği

mob coin, binance listelemesiyle yüzde 100 yükseldi! sırada ne var? 2

MobileCoin (MOB) yazım sırasında 5.33 dolardan işlem görüyor. Listelemenin etkisini yitirmesiyle birlikte %13 oranında gerilemiş durumda. Toplam piyasa değeri 390 milyar dolar olan MOB’un dolaşımdaki arz miktarı 74,218,324.00 MOB’dur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }