Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri

Mayıs Ayında Yakından Takip Edilecek Altcoinler Neler?

Mayıs ayında yakından takip edilmesi gereken altcoinler bulunuyor. Çünkü bu birimlerde meydana gelecek değişimler ile birlikte fiyatlar da doğrudan etkilenme yaşayabilecekler.

] }

Mayıs ayında yakından takip edilmesi gereken altcoinler bulunuyor. Çünkü bu birimlerde meydana gelecek değişimler ile birlikte fiyatlar da doğrudan etkilenme yaşayabilecekler.

Bu yüzden özellikle bazı birimlere Mayıs ayının sonuna kadar yakından bakmak gerekiyor. Özellikle DSLA için yeni bir protokol söz konusu olacak. DSLA L2 ölçeklendirme ağı yakında Polygon Matic için gelecek. Daha sonrasında öğrencilerin kullanması için hayata geçirilmiş olan STC için de önemli gelişmeler yaşanacak. Yakın zamanda KuCoin’de listelenen birim Mayıs ayının ortalarında Bitcoin.com’da da listelenmeye başlayacak. BIP yani minter iste coin yakımı işlemi yapacak. Herkesin merkezi olmayan bir ağda kripto para, altın, petrol ve çok daha fazlasını alıp satmasına izin veren platform, ağın ekonomisini güçlendirmek için 300 milyon BIP yakımını yakın zamanda yapacak.

Önemli Gelişme Gösterecek Birimler

BCH yani Bitcoin Cash için de birkaç gün içerisinde önemli bir gelişmenin hayata geçirilmesi bekleniyor. Güncelleme kapsamında kullanıcılar daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşayabilecekler. Ayrıca son zamanlarda adından sıklıkla bahsettiren SKEY de ikinci nesil oracle ile özel bir smart key birleştirecek.

Bu durum ise birimin daha güvenli ve işlevsel hale gelmesine katkı sunacak. Popüler biri ADA’da da mayıs ayının sonunda yatırımcılar tarafından önemle beklenen bir güncelleme; Alonzo güncellemesi hayata geçecek. Bu güncelleme ile birlikte birim çok daha güçlü bir seviyeye gelmiş olacak.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu