Mark Yusko: Bitcoin Ne Zaman Satılır?

Bitcoin (BTC) temelinde bir satın alma işlemidir ve satmak için şimdiye kadar doğru bir zaman olmamıştı. Seri yatırım yöneticisi Mark Yusko ana medya takipçilerine Bitcoin ne zaman satılır sorusunun cevabını anlattı.

Yusko: Tüm Göstergeler Yükselişi Gösteriyor

CNBC’ye 27 Eylül’de yapılan röportajda konuşan Morgan Creek Capital Management‘ın kurucusu ve CEO’su Bitcoin’in on yıllık tarihini Amazon’la karşılaştırdı. Lider kripto paranın Perşembe günü 8.000 $ ‘in altına düşmesiyle ilgili olarak sunucu Melisa Lee’nin sorularını yanıtladı.

Yusko’ya göre, Bitcoin’in fiyatı düşüp artarken, yıllık bazda büyüme, alım yapıp da satmamak için sağlam bir neden.

Herhangi bir varlığın fiyatı dalgalanırken ağın değeri ve tüm göstergeleri artıyor. ”dedi. Örnekler arasında karma ağ oranı, işlem hacmi ve cüzdan adetleri var. Bunların hepsi bu yıl yukarı doğru hareketlerini sürdürdü.

Bitcoin Yeniden İvme Kazandı

Mark Yusko: Bitcoin Ne Zaman Satılır?

Boğaların Dönüşü Üzerine Bahis

Yusko bu nedenle, Bitcoin satmanın Amazon’da hisse satmak gibi olacağı sonucuna vardı. Şimdiye kadar, bu çok da avantajlı bir durum olmadı. Amazon kurulduğundan bu yana hisse senetleri sürekli olarak yükseliş halinde oldu. Bu da Amazon hisse ssenetlerine sahip olanların sürekli olarak kazanmaları demekti. Şu anda Bitcoin büyük bir düşüş yaşamış olsa da 10 yıldan uzun bir süredir sürekli yükselişte olması ileride yeniden kazandırmaya başlayacağının da işareti.

Her yıl, bu yıl da dahil olmak üzere, çift haneli bir düşüş yaşandı. Ortalama olarak bir kez % 31, iki kez ise % 90. Bitcoin satmak için doğru zaman ne zamandı? Asla”dedi. Bu ayın başlarında, Fundstrat Global Danışmanlık kurucu ortağı Tom Lee, S&P 500 yeni seviyelere çıktıktan sonra Bitcoin’in toplanacağını öngörmüştü.

Kaynak: Cointelegraph

İLGİLİ:  Ethereum kurucu ortaklarından Libra ile işbirliği vurgusu ?

Yorum Yok

Cevap bırakın