Litecoin Geleceği 2022- 2025, LTC Fiyat Tahminleri

Litecoin geleceği 2022, litecoin yorumları ve litecoin yıl sonu tahminleri yer almaktadır.

0

Litecoin geleceği popüler kripto para konularından biridir. Kripto paraların yükselişe geçmesi, yatırımcıları bu tarz konuları araştırmaya yöneltmiştir. Çünkü geleneksel yatırım araçlarının aksine, kripto paralar henüz çok yeni ve geleceği merak edilen birimlerdir. Bu yazımızda sizler için ltc coin geleceğinin dışında ltc yıl sonu tahmini ve Ltc yorumları yer almaktadır.

Litecoin, Bitcoin’in gümüş versiyonu olarak piyasaya sürülmüş bir kripto paradır. Ülkemizden birçok yatırımcı da bu birime ilgi göstermektedir. Litecoin geleceğine yönelik detayları aktardığımız bu yazıda, uzmanların LTC fiyat tahminlerini de bir araya getirdik. İşte LTC için öngörülen seviyeler ve LTC geleceği

Litecoin Geleceği 2021

Litecoin geleceği 2021 yılında oldukça iyi seviyelerde görülüyor. Uzmanlar bu yıl için birtakım yorumlarda bulundu. Bunlardan ilki Smartereum oluyor. Smartereum, LTC için bu yılı olumsuz değerlendirdi. Analiste göre bu yıl fiyat %2.5 oranında düşebilir. Yani, şu anki fiyatından ufak bir düşüş gelebileceğini düşünmekte.

Smartereum aksine görüşlerini aktaran Trading Beasts, LTC’ye olumlu bakıyor. Başarılı analiz sistemi, bu yıl için beklenen seviyelerin en az 170 dolarda olacağı görüşünde. Yıl sonundaki fiyatın en az 180$ bandında seyredeceğini aktarıyor. Popüler analist WalletInvestor, 2021 yılı tahmini için olumsuz söylemlerde bulunuyor.

Wallet’a göre LTC fiyatı 100 dolara kadar gerileyebilir. LongForecast’a göre ise, birim fiyatı bu yılın sonunda 220$ seviyesini görebilir. DigitalCoinPrice sistemine göre, LTC fiyatı bu yıl düzeltmelerle yükselecek. Yıl sonunda 200$ seyrine dikkat çekiyor.

Litecoin Geleceği 2022

Litecoin geleceği 2022 yılında düzeltmeler olsa da yükselişini sürdürebilir. Uzmanlara göre LTC seyrini olumlu yönde sürdürebilir. Ancak olumsuz düşünen analistlerde bulunuyor. Bunlardan ilki Smartereum oluyor. Smartereum, LTC için yine olumsuz tahminlerini dile getirdi. Başarılı analiste göre fiyat 150$ – 165$ aralığında kalacak.

Bunların aksine görüşlerini aktaran Trading Beasts, LTC’ye olumlu bakanlardan oldu. Analiz sistemine göre, LTC 2022’de iyi performans sergileyebilir. 2022’ye 150 dolardan girebilir ve yıl sonunu 253 dolardan kapatabilir. Yorumlarını aktaran popüler analist WalletInvestor ise, 2022 yılında düşüşlere dikkat çekiyor.

Aanliste göre göre LTC fiyatı 95 dolara kadar gerileyebilir. Ancak bu noktadan çok daha aşağılarda da seyredebilir. LongForecast ise LTC’den bir hayli umutlu. Görüşlerini aktaran analiste göre, birim fiyatı 2022 sonunda 230 ve 245$ seviyelerinde olabilir. DigitalCoinPrice’a göre, LTC fiyatı 2022’de ufak çaplı yükselişler gösterecek ve yıl sonunda 230 doları bulacak.

Litecoin Geleceği 2023

Litecoin geleceği 2023 yılında tarihinin en iyi performansını sergileyebilir. Uzmanlara göre birkaç tahmini derledik. Smartereum, LTC fiyatı için çok büyük bir beklentisi olmadığını ve fiyatın yıl genelinde 170$ üstünde olacağını vurguluyor. Ancak yılın sonunda büyük bir ralli olabileceğini, LTC fiyatının geçmişine bakarak yorumluyor.

Öte yandan Trading Beasts ise, LTC’ye daha iyi bir senaryo çiziyor.  Popüler naliz sistemine göre, LTC 2023’de 200 dolara ulaşabilir. 2022 yılına göre daha iyi performans sergileyeceğini öngörüyor. LTC hakkında konuşan WalletInvestor ise, 2023 yılında düşüşlerin az olacağı görüşünde popüler analiste göre fiyat yıl sonuna kadar yeşil kalabilir.

LongForecast ise LTC için 2023 tahminlerini aktarıyor. Analiste göre birim fiyatı 2023 sonunda 250 ve 300 dolar seviyelerinde olabilir. Litecoin fiyat tahmini için yorum yapan DigitalCoinPrice’a göre, LTC fiyatı 2023’de çok iyi bir çıkış yapacak. Yıl sonunda belirlediği hedef ise 283 dolar.

Litecoin Geleceği 2024

Litecoin geleceği 2024 yılına damga vurabilir. Asıl rallinin 2025’te gerçekleşeceğini düşünen uzmanlar, 2024 yılının bir hazırlık yılı olduğunu söylüyor. Uzmanlara göre LTC fiyatı düzeltmeler görse dahi, büyük sıçramalar ortaya koyabilir. Smartereum, LTC fiyatı için çok umutlu olduğunu aktarıyor. Bu yılda görebileceğimiz tap seviyenin 220$ olacağı görüşünde.

Analiz şirketi Trading Beasts, Litecoin tahminlerini temkinli yapıyor. Bu yılın tehlikeli olabileceğini ve birimin yakından takip edilmesi gerektiğini savunuyor. Fiyat olarak da 260 dolar bandına dikkat çekiyor. Geçmişe göre daha iyi performans sergileyeceğini öngören WalletInvestor da olumlu düşünüyor. LTC hakkında konuşan popüler analist, 2024 yılında sessizlikten önce ufak çaplı düşüşlerin geleceği yönünde tahminlerini aktardı.

LongForecast ise LTC için 2024 tahminlerini aktarıyor. Analiste göre birim fiyatı 2024 yılı genelinde 250 dolar üstünde olabilir. LTC için yorum yapan analistlerden DigitalCoinPrice’a göre, LTC fiyatı 2024’te 300 doları aşabilir. Hatta yıl sonunda 400 dolara kadar ulaşabilir.

Litecoin Geleceği 2025

Birçok uzman Litecoin geleceği 2025 yorumunu olumlu şekilde aktarıyor.  Bu yılda gerçekleşecek önemli rallilere dikkat çekiyorlar. 2025’te meydana gelecek ralliler LTC fiyatını yukarılara taşıyabilir. Yorumda bulunan Smartereum, Litecoin fiyatının 2025’te 250$ – 300$ aralığında olabileceğini öngörüyor.

Popüler analiz şirketi Trading Beasts ise uçuk bir tahminde bulunuyor. Şirkete göre Litecoin fiyatı 500 dolara kadar ulaşabilir. WalletInvestor da uçuk bir tahminde bulunarak 420$ bandına dikkat çekiyor. LTC hakkında konuşan popüler analist, 2025 yılında tap seviyeleri göreceğimizi söylemekte.

Popüler sistemlerden LongForecast, LTC için 2025 detaylarını dile getirdi. LongForecast’a göre 2025 yılında LTC fiyatı 300 dolara ulaşabilir. Yıl sonunda beklenen seyir ise 350 – 380 dolar aralığı. DigitalCoinPrice’a göre de, LTC fiyatı 2025’te 300 doları aşabilir. Ancak yıl sonunda bu fiyatın düşebileceği görüşünde.

Litcoin Teknik Analizi

Aşağıdaki grafikte litecoin teknik analizi yer almaktadır.

Litecoin (LTC) Yükselir mi?

Litecoin yorum için yukarıda bahsedilen tahminlerden bir çıkarım yapabiliriz. Piyasanın çok hareketli olduğunun hepimiz farkındayız. Tüm avantaj ve dezavantajları bir araya getirsek dahi, net bir tahminin yerini tutamaz. Ancak uzmanlar, bunu kolay bir şekilde yapıyor ve genellikle LTC’den umutlu olduklarını dile getiriyor.

Litecoin’in fiyatının geleceği şu an için çok belirgin değil. Çünkü kripto para piyasası öngörülemez durumda bir süreçten geçiyor. Yine de, 2025 yılında LTC’nin değişim oranının coin başına 150-160 dolarda olacağını öngörmekteyiz…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

FAQ

Litecoin Geleceği 2022 yılında 250 dolara yükselmesi bekleniyor.

Litecoin son dakika haberlerine kointimes.net'ten ulaşın.

Litecoin hedef fiyat 220 dolar'dır.

Litecoin güvenilir kripto paralar arasında yer almaktadır.

LTC yıl sonu tahmini 240 dolar'dır.

Uzmanların Litecoin yorumları kointimes.net'te yer almaktadır.