Lido DAO Coin Geleceği 2022-2025 | LDO Coin Nedir | LDO Coin Nedir

Ldo coin geleceği, Ldo coin yorum ve Lido dao coin fiyat tahminleri yer almaktadır.

0

Lido DAO (LDO) geleceği Binance‘te listeleneceği duyurulmasında sonra yatırımcılar tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konuların başında gelmektedir. Kullanıcılara sunmuş olduğu imkanlardan dolayı yükselişe geçeceği düşünülmektedir. Bu yazımızda Lido DAO (LDO) yorum ve uzmanların Lido DAO (LDO) fiyat tahminleri yer almaktadır.

LDO token şu anda MarketCap’dan alınan verilere göre 1.31 dolardan işlem görmektedir. Piyasa değeri 408,811,505 dolar olan bu Coin’in 24 saatlik hacmi ise 24,016,189 dolardır. Piyasada dolaşan arzıysa 312,951,153.96 LDO şeklindedir. LDO token son günlerde piyasa değerini yüzde 17.19 oranında düşürmüştür. Analistlerin yorumlarında kendine bir yer bulan bu kripto para biriminin MarketCap üzerinden alınan güncel bilgilere göre piyasadaki sıralaması #93 olarak bilinmektedir.

Lido DAO (LDO) Nedir?

Lido DAO (LDO) Nedir, sorusu Binance’de listelenmeye başlaması ile oldukça sorulan bir soru olarak karşımıza çıkmaktadır.  ETH 2.0’da bulunan bir likit staking çözümü olarak tanımlanan Lido DAO, Eth2’nin Beacon Chain’inin ilk stake’inde varlıkları kilitlediğinden dolayı, Lido DAO varlıkların likit olmasına ve diğer protokoller için kullanılmasına olanak sağlar. Lido, ETH 2.0’ın piyasaya sürülmesinden birkaç hafta sonra Aralık 2020’de kurulmuştur ve bir DAO tarafından yönetilmektedir. Bu projenin bazı önemli üyeleri P2P Capital, KR1 ve Semantic Ventures’dir ve Kain Warwick, Banteg ve Julien Bouteloup gibi ünlü yatırımcılar tarafından da desteklenmektedir.

Başlangıcından itibaren bir yıl içinde stake edilen varlıklarda 13 milyar doları aşan likit stake için en popüler platformlardan biri haline gelen Lido DAO, Ethereum’a odaklanarak geliştirilen Lido, Terra ve Solana gibi diğer blok zinciri ağlarına doğru genişliyor. Aynı zamanda diğer çoğu sıvı staking platformunun aksine merkezi bulunmayan proje, Ethereum, Terra ve Solana’yı stake etmek için sırasıyla %4,8, %8,1 ve %6,6 APR’lik yüksek bir yıllık yüzde oranı (APR) sağlıyor.

Ayrıca stake platformunun güvenilir bir likit stake etme hizmeti oluşturma hedefini kolaylaştıran Lido DAO yönetişim token’ı olarak tanımlanan LDO, kullanıcılara platformun geleceğin hakkında herhangi bir kararda oy kullanmalarına izin vermektedir ve herkesin söz sahibi olmasını sağlayarak merkezciliği korumayı hedeflemektedir.  LDO, Lido topluluğunun üyelerine yönetim hakları veriyor ve bu kripto para birimine sahip herkes oy güçlerini belirleyen LDO miktarı ile herhangi bir karar verme sürecinde oy kullanma hakkına sahip oluyor.

Lido DAO (LDO) Nasıl Alınır?

Lido DAO (LDO) nasıl alınır sorusu bu dijital varlığı almak isteyen kişilerin yakından ilgilendiği bir konudur. Bu kripto para birimini almak isteyen kişiler işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile işlemlerini gerçekleştirebilir.  Öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından para göndermek gerekmektedir yani Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılmasından sonra LDO Coin’in işlem gördüğü Bitcoin (BTC), BUSD ve Tether (USDT) LDO işlem çiftinde alım işlemi yapılabilir.

Aynı zamanda  kullanıcılar Binance’de sadece piyasa değerinden değil daha düşük değerden de satın alma emri vererek  istedikleri fiyattan satın alma işlemlerini yapabilirler. Bu durumu gerçekleştirmek için Limit sekmesini kullanılmalı ve almak istenilen miktar ile almak istenilen fiyatın girilmesi yeterlidir.

Lido DAO (LDO) Yorum

Lido DAO (LDO) yorum, özellikle Binance listelenmesi sonrasında oldukça dikkat çeken LDO, sunduğu avantajlar sebebiyle de yatırımcıları kendine çekmeye başladı. CoinMarketCap verilerine göre  213. sırada kendisine yer bulan Lido, yazının kaleme alındığı sırada 1,41 dolardan işlem görmektedir ve 24 saatlik işlem hacminin 37,678,447 dolardır. Uzmanlar bu dijital varlığın piyasaların düzelmeye başlaması ile patlama yaşayacağını düşünmektedir.

Lido DAO (LDO) Geleceği 2022

Lido DAO (LDO) geleceği 2022 yılında analistler bu kirpto para projesinin değerleneceğini ve fiyatının artacağını tahmin etmektedirler. Aynı zamanda Price Prediction Ekibinin yaptığı tahminlere göre LDO token 2022 yılında minimum 3.85 dolardan maksimum 4.49 dolardan işlem görecek. Bu yıl içinde ortalama olarak ise 3.97 dolardan işlem görmesi tahmin edilmektedir.

Lido DAO (LDO) Geleceği 2023

Lido DAO (LDO) geleceği 2023 yılında uzmanlar yükselişin devam edeceğini ön görmektedir ve bu düşünceye kanıt olarak ise projenin kullanıcılarına varlıklarını günlük olarak ödül almak amacıyla stake etmelerine izin veren bir platform olmasını göstermektedir. Aynı zamanda Price Prediction Ekibinin yaptığı tahminlere göre LDO token 2023 yılında minimum 5.50 dolardan maksimum 6.68 dolardan işlem görecek. Bu yıl içinde ortalama olarak ise 5.66 dolardan işlem görmesi tahmin edilmektedir.

Lido DAO (LDO) Geleceği 2024

Lido DAO (LDO) geleceği 2024 yılında bu kripto para biriminin kullanıcılar tarafından daha fazla benimseneceğini düşünen analistler buna bağlı olarak fiyatın yükseleceğini savunmaktadırlar ve bu düşünceye en büyük destek olarak ise elde edinilen stake ödüllerinin de tekrar getiri elde etmek için kullanabileceğini göstermektedirler. Aynı zamanda Price Prediction Ekibinin yaptığı tahminlere göre LDO token 2024 yılında minimum 7.71 dolardan maksimum 9.60 dolardan işlem görecek. Bu yıl içinde ortalama olarak ise 7.99 dolardan işlem görmesi tahmin edilmektedir.

Lido DAO (LDO) Geleceği 2025

Lido DAO (LDO) geleceği 2025 yılında genel olarak kripto para piyasasının yükselişe geçeceğini öne süren uzmanlar bu durumun LDO içinde gerçekleşeceğini tahmin ediyor. Aynı zamanda Price Prediction Ekibinin yaptığı tahminlere göre LDO token 2025 yılında minimum 11.18 dolardan maksimum 13.59 dolardan işlem görecek. Bu yıl içinde ortalama olarak ise 11.50 dolardan işlem görmesi tahmin edilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }