Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

LBank: Pitbull, TRAVA ve Diğer Altcoinler İçin Büyük Gün!

Kripto para piyasasının lider kripto parası BTC ardından dolaşımdaki sayısı en yüksek olan varlıklar altcoinler olarak biliniyor. Buna bağlı olarak, altcoin yatırımcılarının sayısı da bir hayli yüksek. Çok sayıda altcoin’e ev sahipliği yapan geniş kripto para ekosisteminde neler yaşandığını takip etmek için zaman ayırmak gerekiyor. Bugün ise belirli altcoin projeleri için gündeme yansıyan çarpıcı gelişmeler bulunuyor. İşte detaylar…

9 Altcoin Projesinde Dikkat Çeken Yenilikler!

Altcoin ekosistemlerinde gerçekleşen yenilikler bazen kripto para piyasasındaki fiyat verilerinin de değişimine sebep oluyor. Bu yüzden altcoin yatırımcıları tercih ettikleri projeler hakkında gelişmeleri yakından takip etmek istiyorlar. Bazı altcoinler için bugün kayda geçecek gelişmeler ise aşağıdaki gibidir:

  • LBank bugün SRCX çifti ile listeleniyor.
  • CHSB, yasaları konu alan soru-yanıt etkinliği yapacak.
  • TRAVA için yepyeni bir topluluk buluşması kayda geçiyor.
  • Türkiye saati ile 13.00’da KuCoin’de IHC, USD çifti ile listeleniyor.
  • Pitbullers NFT lansmanı bugün yapılıyor. Ortalama 10.000 Pitbull NFT’si satışa sunuluyor.
  • ANT için soru cevap etkinliği, GLM için topluluk buluşması yapılıyor.

Tüm bu etkinlikler 09.06.2022 tarihinde kayda geçecek.

Kripto Piyasasında Son Durum Nasıl?

Geride bıraktığımız günlerde BTC, volatil hareketleri ile yatırımcıların dikkatini çekmişti. Ancak 09.06.2022’de toparlanma içerisine girerek, psikolojik seviye olan 30 bin doların üzerine çıkış yapmayı başardı. Bu artış ardından çoğu altcoin düşük oranlı kazanımlar elde etti. Piyasanın en büyük 2. kripto parası olan ETH %0.3 oranında, BNB ise %0.2 oranında değerlenmeyi sabah saatlerinde gerçekleştirdi.

Altcoinler çin Fiyat Durumu Nasıl?

ANT Coin, 09.06.2022’de saatler 12:53’ü gösterirken %2.14 oranında değer kaybını tabloya aldı. BTC yükselişinin etkilerini henüz hissedemeyen ANT Coin, 1.87 dolardan işlem gördü. ANT topluluğu ise bugün soru cevap etkinliğine katılım sağlayabilecekler.

TRAVA.FİNANCE Coin, yazının kaleme alındığı dakikalarda 0.0008676 dolardan işlem gördü. %1.79 oranında değerlenme içerisinde olan TRAVA için bugün yeni bir topluluk buluşması gerçekleştirilecek.

CHBS Coin ise BTC yükselişinden etkilenerek, değer kaybı oranını %1.08 seviyesine çekmiş görünüyor. 0.2706 dolardan işlem gören CHBS için bugün soru-yanıt etkinliği gerçekleşecek. Altcoinlere ilişkin değer kazanımları şuan için düşük oranlarda seyrediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam