Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Lark Davis Patlama Beklediği 4 Altcoini Paylaştı

Yükselecek altcoinler...

] }

Kripto para piyasalarının usta analistlerinden Lark Davis, yatırımcıları heyecanlandıracak altcoin tahminlerini paylaştı. Youtube yayınları ve kripto para analizleri ile birçok yatırımcıya ulaşmayı başaran Lark Davis, daha önce yaptığı birçok tahminde başarılı olmuştu.

Kısa, orta ve uzun vadeli tahminlerini zaman zaman paylaşan Davis, bu kez ilerleyen aylarda yükselişe geçeceğini düşündüğü 4 altcoini paylaştı. Lark Davis, paylaştığı altcoinlerin, yatırımcılarına milyonlarca dolar değerinde kazanç sağlama potansiyelinin olduğunu iddia etti. Youtube kanalından tahminlerini 237 bin takipçisi ile paylaşan Davis, paylaştığı altcoinlerde ilk sırayı, merkezi olmayan sigorta varlığı olan Bridge Mutual Insurance’e (BMI) ayırdı. Davis, sigortanın kripto para sektöründe en az temsil edilen ve en kritik sektörlerden biri olduğunu düşündüğünü de ifade etti.

Davis’in Altcoin Tahmin Listesi

 

Bridge Mutual Insurance’ı (BMI) bir “mücevher” olarak tanımlayan Davis, patlama beklediği altcoinler listesinde ikinci sırayı Cosmos ekosisteminden merkez sistemli borsa (DEX) olan Sifchain’e (ROWAN) ayırdı.

Davis söz konusu listede daha sonra üçüncü sırayı bir likit staking platformu olan RAMP’e ayırdı ve listesinde son olarak bir sentetik varlık protokolü olan Linear Finance’e (LINA) ayırdı. Davis, ROWAN’ın Blockchain için zincirler arası işlemleri desteklediğini ve bunun devasa ölçeklerde olduğunu ifade etti. Her bir altcoin tahminini “mücevher” olarak tanımlayan Lark Davis’in, tahminleri yatırımcılarda büyük heyecan uyandırdı.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu