Ethereum (ETH) Haberleri

Kritik Aşamada Olan ETH İçin Rekor Ne Zaman Gelecek?

ETH, ABD doları karşısında 1825 dolar ve 1830 dolar seviyelerine yakın güçlü bir direnç ile karşı karşıya gözüküyor.

] }

Lider altcoin birimi olan ETH için kritik zamanlar geçiyor. ETH, ABD doları karşısında 1825 dolar ve 1830 dolar seviyelerine yakın güçlü bir direnç ile karşı karşıya gözüküyor. ETH fiyatının ise yakın vadede 100 saatlik SMA’nın ya da 1680 doların üzerinde sabit kalması da muhtemel görünüyor. ETH 1825 dolar ve 1830 dolarlık direnç seviyelerini temizlemek adına mücadele veriyor gibi görünüyor. Halihazırda ETH fiyatı şimdilik 1800 doların altında işlem görüyor fakat 100 saatlik basit hareketli ortalamanın da üzerinde yer alıyor. Saatlik ETH/USD grafiğinde ise 1755 dolar civarında destekle oluşan büyük bir yükseliş trendi söz konusu. Yakın vadede 1700 dolar destek bölgesinin ya da 1650 doların üzerinde bir aralıkta kalabilmesi de olası görünüyor.

ETH Fiyatı Engellere Karşı Koyuyor

ETH, 1825 dolarlık direnç seviyesini temizleyebilmek için başka bir girişimde yakın zamanda bulundu ancak başarı sağlayamadı. ETH, 1818 dolar seviyesine yakın bir yüksek grafik çizgisi oluşturdu ve son zamanlarda da yeni bir düşüş yaşamaya başladı. Ama Bitcoin fiyatı 48 bin dolar seviyesini aştı ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. ETH fiyatı ise şimdilik 1800 dolar seviyesinin altında işlem görüyor, fakat 100 saatlik basit hareketli ortalamanın da üzerinde yer alıyor.

Artan yöne bakıldığında ise ETH pek çok engel ile karşı karşıya görünüyor. Beklenen bir sonraki ana direnç 1825 dolar olarak görülüyor ve bu aşamayı geçmesi halinde ETH için güçlü bir yükseliş söz konusu olabilir.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu