Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Kripto Sektöründe Uzmanlar Altcoin Sezonu Bekliyorlar

Son günlerde kripto sektöründe genel bir düşüş yaşanmasına rağmen kimi analistler bu durum sona ereceğini ve kripto birimlerin yakın zamanda artış yaşayacağını düşünüyorlar.

] }

Son günlerde kripto sektöründe genel bir düşüş yaşanmasına rağmen kimi analistler bu durum sona ereceğini ve kripto birimlerin yakın zamanda artış yaşayacağını düşünüyorlar.

Piyasanın tanınan analistlerinden olan Michael van de Poppe tarafından yapılan açıklamalarda altcoinlerin yaklaşmakta olan yaz ayında ciddi yükselişler beklendiği ifade edildi. Poppe aynı zamanda üç altcoine yatırımcıların dikkat etmeleri gerektiğinden de bahsetti. Poppe’a göre LTC ilerleyen aylarda önemli miktarlarda artış yaşayabilir. Analiste göre LTC şimdilik birikim aşamasında bulunuyor ve büyük resme bakılması halinde LTC’de önemli bir artış görüleceği ifade edildi. Poppe birikim aşaması sonrasında LTC’nin 1000 dolar seviyesine ulaşabileceğini iddia etti.

LINK ve XLM’ye Dikkat Çekti

Poppe aynı zamanda yaptığı açıklamalarda LINK için de önemli bir potansiyel olduğunu ifade etti. Poppe, LINK’in mevcut direnç seviyesini aşması halinde fiyatının iki kattan daha fazla artış göstereceğine inanıyor. Bunun yanında LINK için temel hedefin 100 dolar olduğunu da söyledi.

Diğer yandan analist XLM için de dikkat çekti ve birimin şimdilik önemli direnç noktasında olduğunu ifade etti. Buna göre direncin kırılması kapsamında yukarı yönlü bir ivme de başlayabilecek ve XLM’de ciddi artışlar yaşanabilecek. Bu üç altcoinin yanında analist aynı zamanda BTC’nin de mevcut seviyelerden yüzde 800 oranında artış göstermesini beklediğini ifade etti. Aynı şekilde ETH fiyatında da yaz aylarında yüzde 900 oranında artış yaşanabileceğine işaret etti.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu