Kripto Para HaberleriBitcoin (BTC) Haberleri

Kripto Piyasalarında Kırmızı Lazerli Gözler Popüler Oldu

Pek çok isim için heyecan verici bir alan olan kripto para piyasalarında son birkaç gündür yeni bir trend başladı.

] }

Pek çok isim için heyecan verici bir alan olan kripto para piyasalarında son birkaç gündür yeni bir trend başladı. Ünlü Bitcoin yatırımcıları ve savunucuları tarafından başlatılan bu akım, isimlerin sosyal medya hesapları profillerine kırmızı lazer gözler koymasını içeriyor. Bu akım giderek çoğalırken neden böyle bir şey yapıldığı ise merak edilmeye başlandı.

Gözlerinin üzerine kırmızı lazer renkler ekleyenlerin sayısı ise artıyor. Kimi yorumculara göre bu durum bir tür kripto para mesajı içeriyor ancak tam olarak ne olduğundan henüz kimse haberdar değil. Kimi yorumculara göre ise bu durum BTC fiyatını 100 bin dolara yükseltmek için yeni bir hamle olarak yorumlandı.

Lazer Gözler Ne Anlam Taşıyor?

Kısa sürede popüler hale gelen kırmızı lazer gözlerin anlamı merak ediliyor. Kripto haber verileri sağlayan The Block’a göre ise bu durum Bitcoin’e örtülü bir desteği içeriyor. Yapılan yorumda lazer gözlerin kökenin belirsiz olduğu fakat bu trendin Bitcoin’in değerini 100 bin dolara yükseltmek için bir kampanya olduğu vurgulandı. Bazı kullanıcıların lazer gözleri ve 100 ifadelerini aynı şekilde kullanması da bu yorumu destekler nitelikte.

Bu akımın ortaya nasıl çıktığı da tam olarak bilinmemekle birlikte pek çok önemli kripto para yatırımcısı şimdiden profil fotoğraflarına lazer gözleri eklediler. Akımın yeni bir sosyal medya uygulaması olan Clubhouse’dan çıktığı tahmin ediliyor ve hızlı bir şekilde yayıldığı görülüyor.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu