] }
Altcoin Haberleri

Kripto Paraların Piyasa Hacminde Yükseliş Var

Kripto para piyasası hacminde bazı altcoinlerin hacmi yükselişe geçti. Kripto para piyasası hacminin yükselmesi ile beraber kripto para yatırımcılarının bir bölümü yeni kripto para yatırımlarını gözden geçirirken, kripto para birimi sahipleri son dönemde yükselişler ile beraber yeniden piyasanın alternatif yatırımların arasına girdiğini açıkladı.

Bitcoin fiyatı ve diğer altcoinlerin fiyatı düşüş eğiliminde. Piyasa hacminde ise düşüş eğilimi beklentilerin aksine yükseliş eğilimi göstermeye devam ediyor.

238 milyar dolar piyasa hacmi seviyesi aralığında olan piyasa hacminin 250 milyar dolara yakın seviyeden düşmüş olsa da yatırımcıların henüz piyasa hacmi ile ilgili herhangi bir endişesi bulunmuyor.

Bitcoin yükseldi

Bitcoin gece geç saatlerde tekrar yükselerek kripto para piyasası hacminde büyük oranda olmasa da belirgin bir oranda artış yaşattı.

Gökay Demirkıran

Türkiye'nin saygın üniversitelerinden biri olan Anadolu Üniversitesi ekonomi ve iktisat üzerine eğitim alan Gökay kripto paralar hakkında bilgilerini okuyucular ile paylaşmaktan zevk alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu