] }
Ripple Haberleri

Kripto Para Piyasasında Pozitif Hareketlilik: Ripple Toparlanmaya Başladı!

XRP, Kripto Para Piyasasını Yeşile Döndürdü!

XRP fiyatı, SEC tarafından açılan davasından olumsuz yönde etkilenerek önemli bir düşüş yaşamıştı. XRP’nin bu düşüşünden de birçok kripto para birimi etkilenmiş ve aşağı yönlü bir kırılma yaşamıştı. 0.21 dolar seviyelerine dek gerileyen XRP yatırımcılarını bir hayli korkutsa da hızlı bir toparlanma sürecine girmeyi başardı.

XRP, Kripto Para Piyasasını Yeşile Döndürdü!

Kripto para piyasalarında dün XRP balinaları tarafından tepki alımları başladı. XRP bu alımlardan olumlu yönde etkilenerek 0.21 dolar seviyelerinden 0.35 dolar seviyelerine kadar yükselmeyi başardı. 7 gün içerisinde %60’ın üzerinde bir kayıp yaşadığı belirlenen XRP’nin bu yükseliş ile kaybı %45’e geriledi. Birçok yatırımcı zararının bir miktarından kurtulmuş olsa da genel anlamda büyük bir rahatlama yaşadı. XRP’nin bu yükselişi diğer kripto para birimlerinin de yeşile dönmesini sağladı. Ethereum, Chainlink, Cardano, Polkadot gibi birçok kripto para birimi de yukarı yönlü bir hareket başlattı. XRP fiyatı bu süreç sonrasında nasıl bir değişim yaşayacak oldukça merak ediliyor. Analistler ve trader şirketleri XRP alımlarında destek ve direnç noktalarının iyi analiz edilmesi sonrasında stop emirlerin verilerek, alımın yapılması gerekliliği vurguluyor.

 

blank

Emre Karabulut

Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden biri olan 9 eylül iktisat bölümü mezunu Emre, 6 yıldır kripto para birimlerini ve piyasadaki borsaların durumunu analiz ediyor. Mail: Emre@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu