Altcoin HaberleriBitcoin (BTC) Haberleri

Kripto Para Piyasası Tüm Zamanların Zirvesine Ulaştı!

2021 yılı özellikle kripto para birimleri için önemli avantajlar sunmaya devam ediyor. Özellikle 2021 kripto boğa piyasası daha önceden benzeri görülmeyen bir performans sergiliyor.

] }

2021 yılı özellikle kripto para birimleri için önemli avantajlar sunmaya devam ediyor. Özellikle 2021 kripto boğa piyasası daha önceden benzeri görülmeyen bir performans sergiliyor. Bu performans devam ederken kripto para piyasasından yeni bir rekor da bugün geldi. Tüm kripto para birimlerinin birleşik bazda değeri 1,139 trilyon dolara yaklaştı ve yeni bir rekor imza attı. Uzun vadeli yorumlarda genelde Bİtcoin’in tek başına altının toplam piyasa değerinden daha fazla ivme kazanacağı belirtiliyorken tüm kripto birimlerinin birleşik değerleri de halihazırda gümüşün toplam piyasa değerine yaklaştılar.

Bitcoin’in Hakimiyeti Güçlendi

İlgili Makaleler

Geçen ay başlarında 1 trilyon dolarlık kritik dönüm noktasını kıran kripto para pazarı için en önemli birimler ise Bitcoin ve ETH olarak öne çıkıyorlar. Pazarın 1 trilyon dolar hacmini bulduğu tarih olan 7 Ocak’ta Bitcoin hakimiyeti giderek güç kazanmaya başlamıştı. Bu hafta güncellenen verilere bakıldığında ise pazardaki payını Bitcoin yüzde 62,2’ye çıkardı ve Ether ETH’nin de payı yüzde 15,6 seviyesine ulaştı.

Özellikle ETH’nin 3 Şubat’ta tüm zamanların rekorunu kırmış olması ETH’nin daha da güç kazanacağına işaret ediyor. Halihazırda ETH günlük bazda yüzde 6’nın üzerinde artış gösterdi ve 1,623 dolardan işlem görüyor. Bitcoin ise yüzde 3,5 artış göstererek 37,142 bin dolara yükseldi. Analistlere göre pazarda gittikçe güçlenen ve önemli bir ivme yakalayan Bitcoin bu hafta içerisinde 40 bin bandını zorlayabilecek.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu