VLAD Finance Nedir? Vlad Finance Yorum ve Grafiği

VLAD Finance Nedir? Vlad Finance Yorum ve Grafiği

Vlad Finans Binance Smart Chain tarafından 19 Şubat'ta piyasaya sürülmüş bir tokendir. Aktif olarak işlem gördüğü iki piyasa vardır, câri arzı 0’dır. Transfer ücreti ve yakma ücreti %2’dir. Yakma işlemi coinin kalıcı olarak dolaşımdan çıkarılmasıdır. Binance Smart Chain ağı üzerindeki tokenlere uygulanan BEP-20 standardına uygundur. İlk arzı 1.000.000 ve 781.438.85 güncel arzıdır.

Şimdiye kadar 218.561.15 VLAD coin yakılmıştır.

Vlad coin piyasaya sürüldükten 1 ay sonra NFT oluşturulmuştur. VLAD Finance’ın piyasaya sürdüğü NFT coinler şunlardır:

 • Vlad Pepes Drakul
 • Count Pepes Chocula
 • Pepes in Stone

Non-Fungible Token olarak açılan NFT, en kısa tanımıyla başka bir eşi daha bulunmayan dijital varlık demektir. Koleksiyoner ürünlerinden sanal ayakkabılara, sanal oyun içeriklerinden dijital mülklere, eşsiz olan birçok dijital varlığı temsil etmektedir.

VLAD Finans’ın yeni çiftliklere erişmenin tek yolu, en az bir VLAD Genesis NFT'ye sahip olmaktır. Temel kademe NFT'ler yeni çiftliklere erişim sağlar. Nadir aşamalı NFT'ler, girdiğiniz herhangi bir havuzda size ilk çarpanı verecektir. EPIC ve LEGENDARY katmanları, girdiğiniz herhangi bir havuzda size mümkün olan en yüksek çarpanı verecektir. Çiftlik erişimi şu anlık kapalı olsa da yakın zamanda yeniden erişime açılacaktır.

LIFE Nedir?

LIFE, Vlad Finance tarafından piyasaya verilen yeni jetondur. Tamamen takas edilebilir olmanın yanı sıra EXCLUSIVE NFT'leri basmak için kullanılır. 3 haftalık bir süreye dağıtılacak maksimum 414.096 LIFE arzı vardır. Pancakeswap'e likite için eklenen küçük bir miktar haricinde, LIFE'ın tamamı çiftçilerin hasadı için orada olacaktır. Tüm NFT'lerin daraltılması LIFE arzının çoğunu, yan i%86'sını yakacaktır. Kalan%14, bir sonraki ürün için takas edilebilir veya saklanabilir. LIFE tokenin toplam arzı 414,093.208159, maksimum arzı 414,093.21’dir.

Bu, LIFE'ın aynı zamanda DeFi coin olduğu anlamına gelir.

VLAD nasıl çalışır?

Vlad’ın çalışma şekli, ne kadar elde tutulduğuna göre kazandıran bir coindir. Bu, ilk toplam 1.000.000 VLAD arzına sahip yansıtmalı DeFi coindir. VLAD Finans, her işleme%4 ücret uygulayarak çalışır. Bu ücretin yarısı olan %2, anında tüm token sahiplerine yeniden dağıtılır. Diğer yarısı,%2, anında ve geri döndürülemez bir şekilde yakılarak jetonu deflasyonist hale getirir.

Sahiplerin stake etmesine, likidite sağlamasına veya ücretlerin teslim edilmesini beklemesine gerek yoktur. Ücretler, akıllı sözleşme tarafından otomatik olarak verilir ve hemen sahiplerin bakiyesine yansıtılır. Yani ne kadar uzun süre elinizde kalırsanız, o kadar çok ödül alırsınız.

VLAD Finance’ın Diğer Ortaklıkları Nelerdir?

VLAD Finans nispeten yeni oluşturulan bir coin olsa da farklı ortaklıklar yapmıştır. VLAD.Finance, Celestial.Finance ile geçtiğimiz günlerde ortaklıklarını duyurmuştur. Celestial Finance, Binance Smart Chain'de (BSC) bulunan bir DeFi getiri tarım platformudur ve yatırımcıların CELES kazanmak için varlıklarını takas etmelerine ve çiftleştirmelerine olanak tanır. CELES projesi, tahmin pazarı ve NFT özelliklerini sunarak kendisini diğer verimli tarım platformlarından farklılaştırmayı amaçlamaktadır.

Celestial Finance, tahmin piyasalarının unsurlarını tanıtarak stake etmenin yanı sıra yeni bir kazanç yolu da sağlar. Kripto piyasa değerleri hakkında günlük tahminlerde bulunmak, piyangolara katılmak ve diğer etkileşimli oyunları oynamak, kullanıcılar için "Stardust" ödülleri kazandırır.

Stardust, Celestial Finance bünyesindeki ödül kredisidir. Stardust bir BSC belirteci olmadığından, herhangi bir doğal değeri yoktur. Bununla birlikte, belirli miktarda Stardust kredisi biriktirdikten sonra, kullanıcılar daha sonra CELES jetonları ile takas edebilirler.

Yatırımcılar, $ BNB, $ BTC, $ ETH ve daha fazlası gibi kripto para birimlerinin günlük kapanış değerlerini tahmin edebilecekler. Başarılı tahminlerden sonra, kendilerine ücretsiz Stardust verilecek. Diğer Stardust kazanma mekanizmaları arasında Slotlar, Piyangolar ve Kazı Kazan Kartları bulunur. Ayrıca Celestial Finance, kendi NFT’sini oluşturmak için çalışmalar yapmaktadır.

Ayrıca VLAD Finans’ın duyurularına göre AfterLIFE'ın kısaltması olan ALIFE, VLAD Finance tarafından verilen bir sonraki token olacak. Üç yıl boyunca dağıtılan 2.050.000 ALIFE tokenlik bir başlangıç maksimum arzı olacak. ALIFE emisyonlarının çoğu, VLAD Finans'ın ortaklıkları, pazarlama faaliyetleri ve NFT sanatçılarımızı finanse etmek için ayrı bir havuzla birlikte üretilecek.

ALIFE token sonrası farming ile ilgili duyuru ise Tarım Mekaniği’dir. LP tokenleri  stake edilerek ALIFE ve aşağıdaki tokenler toplanabilecektir.

 • VLAD-BUSD
 • VLAD-ALIFE

Artırılmış emisyon aşamasından yararlanacak olan, sınırlı bir tek varlıklı ALIFE havuzu da olacak. ALIFE çiftliğine giriş olarak belirlenen 1 genesis NFT’tir. Genesis blok zincirinde kaydedilen ilkbloğu tarif etmek için kullanılan bir terimdir.

AFTERLIFE, aşağıdaki yapılandırmalara sahip çiftçilik havuzları kullanılarak başlatılacaktır:

 • VLAD-BUSD
 • VLAD-SONRA
 • LIFE tek varlık istifleme havuzu

VLAD Finance, AfterLIFE VE STOS Finance ile ortaktır. STOS Finance, gerçek hayattaki NFT'leri bir yat partisine getirmeyi amaçlayan bir projedir.

Ortaklık, kullanıcılara aşağıdaki havuzlarda LP tokenleri alma ve STOS kazanma imkânı sunar:

 • VLAD-BUSD
 • VLAD-STOS
 • STOS-BNB

Toplam STOS arzının - 5000 STOS -% 5'i söz konusu havuzlar arasında paylaştırılmıştır.

VLAD Finans Önemli Gelişmeler Nelerdir?

VLAD Finans’ın yaşadığı gelişmeler piyasaya sürülüşünden bu yana 1,5 aylık süreçte şöyle sıralanabilir:

 • Pazarlama olmadan lansmandan sadece birkaç gün sonra 1 milyon USD piyasa değeri
 • İlk bir saatte 1 milyon Toplam Kilitli Değer (TVL) ile LIFE tarım lansmanı
 • Harika sanatçılar iş birliği yaptı
 • Bağlanma eğrisi uygulayan bir NFT basım platformu başlattı
 • 2 günde 120.000 USD değerinde NFT sattı, bir saatte 70.000 USD'ye yakın satış gerçekleştirildi.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.