SNL Coin Nedir?, SNL Coin Yorum ve Grafiği

SNL Coin Nedir?, SNL Coin Yorum ve Grafiği

Blok zincir tabanlı platformlara olan artan yoğun ilgi ile birlikte birçok hizmet alanına yönelik blok zincir tabanlı platformlar geliştirildi. Sports AND Leisure (SNL) platformu spor endüstrisine özel olarak hizmet amacıyla geliştirilmiş blok zincir tabanlı halka açık şekilde kullanılan bir sistemdir.

SnL platformu kendi sisteminin yerel kripto para birimi olan SnL Coin ile kullanıcılara blok zincir tabanlı teknoloji ile spor ve eğlence sektöründe hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Platform sahip olduğu birçok akıllı sözleşme ve işletme protokolleri ile kullanıcılarına en ekonomik ve güvenilir blok zincir teknolojisini sunmaktadır.

Kullanıcılarına ayrıca farklı eğlence platformlarında ve halka açık uygulamalarda kendilerine ait olan ürünleri geliştirebilme olanağı da vermektedir. SnL platformunun kullanıcılarına sunmuş olduğu bu blok zincir kaynakları ile kar oranlarını daha da artırmayı hedeflemektedir.

Platform kullanıcılarını ekosistemi içerisinde ortaklık kurmalarına izin verirken bu kullanıcıların ürünlerini de sunduğu bazı kaynaklarla desteklemektedir. Ayrıca platform kullanıcıların SnL’ nin API’ lerini kullanıp bunlardan kazanç elde etmesini de sağlamaktadır.

SNL Coin Nedir?

Global anlamda spor alanında blok zincir teknolojisi kurmayı ve bu hizmeti insanlara sunmayı planlayan platform, spor endüstrisinde kullanılmakta olan birçok hizmeti kendi ekosistemine dahil etmeye çalışmaktadır. Ekosisteminde var olan bütün imkanların kullanıcıları tarafından kolaylıkla ulaşılabilir olmasını amaçlamakta ve bunun içinde ekosistemini global anlamda tüm kullanıcılar için açık hale getirmiştir.

Sport And Leisure, geliştirdiği bu proje kapsamında spor dünyasının önde gelen lider firmalarından ve sporcularından destek almış olup onları da kendi platformuna dahil etmeyi başarmıştır.

2018 yılında yapılan tespitlere gör spor endüstrisinde kullanılan para miktarı 2 trilyon dolar olduğu görülmüştür. Endüstriyel alanlarda en büyük paya sahip olan spor endüstri pazarı oldukça kapsamlı ve kar elde etmeye elverişlidir. Sporcular, kulüpler, ekipmanlar, sponsorlar ya da çeşitli kurumlar gibi birçok kategoriye sahip olan bu endüstride tüm bu kaynaklar spor ekosistemini oluşturmaktadır.

Bununla birlikte günümüzde internet ve dijital teknolojilerin oldukça fazla gelişmesi ile spor endüstrisi de dijital çağa ayak uydurmuş ve bu alanlarda da artık var olmaya ve hayranlarına hizmet vermeye başlamıştır.

Bilgi ya da video paylaşımı, canlı yayınlar gibi birçok uygulama artık internet ortamında gerçekleştirilmektedir. İnternetin özellikle mobil internetle birlikte gelişmesi ile SnL platformu, kullanıcılarından oluşan ağ ve toplulukları oluşturmaya ve yönetmeye başlamıştır.

Platform işlem kanıtı protokolü olarak Peer to Peer yani eşler arası iletişim ile yürütülmektedir. Bu protokolle platform, ekosisteminde var olan bütün online ve çevrimdışı hizmetlerini ve etkinliklerini yürütmekte ve çalıştırmaktadır.

Platform kullanıcılarının kaydını tutmak için tamamen açık kaynaklı olacak şekilde blokchain alt yapısını kullanmaktadır. Diğer yandan SnL token kullanıcılarının platformdaki etkileşim ve aktif oldukları işlemlerin kaydını tutmaktadır. SnL Coin ile kullanıcılar platformun ekosistemi içerisinde var olan bütün olanaklardan yararlanabilmektedir.

Blok zincir tabanlı ve akıllı sözleşme protokolleri ile işletilen SnL Coin ile kullanıcılar birçok spor içerik ve ürünlerine ulaşım kolaylığı yaşamaktadır. Coin kullanıcılarına bu fırsatları sunarken, öte yandan onlara kesinlikle bir hisse sahipliği ya da gelir kar yatırım gibi vaatleri vermemektedir.

SnL yalnızca kendi platformunda kullanılabilmekte ve kendi Tokenlarıyla etkileşimde bulunabilmektedir. SnL platformu, kendi sistemini yalnızca kendi yerel Token’ ı olan SnL Coin’ e bağımlı kıldığından bu Coin olmadan sistem ekosisteminde yer alan hizmetlerden yararlanmak mümkün olmamaktadır. Platform herhangi bir kuruluş ya da kişilere bağlı kalmadan yönetildiğinden ve herhangi bir toplulukla çalışmadığından ademi merkeziyetçi olarak da çalıştığı söylenebilir.

SnL Token’ larda para karşılığı istendiğinde nakdi olarak alınması ve karşılığının bu şekilde alınması mümkün olmamaktadır. Bu Coin’ in herhangi bir nakit para karşılığı bulunmamaktadır ve sistem bu Coin’ in bu şekilde Exchange edilmesine izin vermemektedir.

Sport and Leisure dışarıdan daha fazla kullanıcıyı teşvik etmek ve katılımını sağlamak için blok zincir sistemini, merkezi olmayan üçüncü taraflara ulaşılabilir kılarak halka açık olarak geliştirdi. Platform risk sevmeyen yatırımcılar için korunaklı olarak gördüğü sistemini geliştirmiştir.

Platformda kullanıcılarına yalnızca alım hizmetlerini değil bunun yanında satış imkanlarını da sunmaktadır. Tüm finansal işlemler sistemde oldukça şeffaf bir şekilde ilerlemektedir. Bu nedenle platform kullanıcıların güvenliğini sağlamak amacıyla birçok akıllı sözleşme ile çalışmalarını sürdürmekte ve kontrollerini yapmaktadır. Diğer yandan yatırımlarından da daha fazla verim almaları için bütün kaynakları da yine kullanıcıya sunmaktadır.

Platform kullanıcılarını sistem içerisindeki katılımlarına ve girişimlerine, ekledikleri içeriklerin kalitesine bakarak SnL Coin ile teşvik amacıyla ödüllendirmektedir. Buradaki amaç kullanıcıların platform ekosistemini aktif tutmak ve daha da geliştirmeye çalışmaktır.

Aynı şekilde sözleşme ve platformdaki kuralları ihlal eden kullanıcılardan da SnL Coin eksiltilmektedir. Bu da yine tamamen sistem kontrolünü sağlamak amacıyla izlenen proseslerden bir tanesidir.  SNL Coin sistem güvenliği 2019 yılı içerisinde Blockchain Development Inc. Şirketi tarafından gerçekleştirilmiştir ve hemen ardından ISACA’ dan da onay almıştır.

Sport and Leisure (SNL) Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri

[mcrypto id="25772"]

SNL Coin Geleceği

Sports and Leusire platformu herhangi bir merkez tarafından yönetilmediği için diğer tokenlara nazaran daha istikrarlı ve kontrollü olarak fiyatında değişimler sağlanabilmektedir. Bilindiği birçok coin spekülasyona açık olduğundan ani fiyat dalgalanmaları yaşamakta ve bu da Coin sahiplerini oldukça fazla mağdur edebilmektedir. Bunun aksine bu platform kullanıcılarına bunun garantisini bir nevi vermekte olup zarara uğrama riskini olabildiğince düşürmeye çalışmaktadır.

SnL geliştiricileri platformu spor endüstrisini blok zincir teknolojisine entegre etmek amacıyla kurulmuş olsa da diğer bir amacı da bu teknolojiye yatırım yapmak isteyen kişilerin en yüksek verim ve en düşük risk içerisinde işlem yapabilmelerini sağlamaktır.

Platform bunun için birçok protokol ve sözleşme ile kullanıcıların herhangi bir zarara uğraması gibi söz konusu olan bütün olumsuzlukları düşünmüş ve kendi yerel kripto para birimi olan SnL Token’ ı blok zincir üzerinde sert çatallanmalar ve aşağıya doğru sert düşüşler yapmasını engellemek amacıyla merkezi dağıtımı önlemiştir.

SnL Coin Yorum

07.05.2021’ de Saat 04.19’ da son 24 saat içerisinde %0.5 oranında düşüş yaşayan Coin $0.18862’ dır. Bu Coin’ in 24 saatlik hacmine baktığımızda %200’ ün üzerinde artış gösterdiği ve $718,725 olduğu görülmüştür. Coin gün içerisinde en yüksek $0.1923’ ulaşırken en düşük değeri de $0.1801 olmuştur. Coin’ in toplam 963,252,000 arzının 678,662,953’ ü dolaşımdadır.

SnL Coin Nasıl Alınır?

SnL Coin bu yazının kaleme alındığı tarihte 4 borsa üzerinde listelenmektedir. Listelendiği borsalar ise şunlardır;

  • Crex24
  • P2PB2B
  • Ex
  • STEX’ tir.

Bu Coin’ i yukarıda listelendiği borsalardan herhangi birinden elde edebilirsiniz. Bunun içinde öncelikle bu borsalardan birine kayıt olup ardından hesabınızın onayı almanız gerekmektedir.

Daha sonra borsalarda uygun pariteler üzerinden bu Coin’ i satın alabilirsiniz. Buna örnek verecek olursak; Bu Coin’ i Crex24 borsası aracılığıyla SNL/BTC ya da SNL/ETH pariteleri üzerinden satın alabilirsiniz

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.