Shibarium Doğrulayıcılarına Destek: Yeni Bağış Mekanizması Nasıl Çalışıyor?

Shibarium Doğrulayıcılarına Destek: Yeni Bağış Mekanizması Nasıl Çalışıyor?

Shibarium ağı, Özellikle kullanıcıların ağın verimliliğini ve güvenliğini sağlamada büyük rol oynayan kar amacı gütmeyen doğrulayıcılara mali destek sağlamalarını kolaylaştıran yeni bir bağış özelliği getirdi.

Shiba Inu'nun Shibarium ağı, kripto para dünyasında yeni bir dönemin başlangıcını işaret ediyor. Özellikle kullanıcıların ağın verimliliğini ve güvenliğini sağlamada büyük rol oynayan kar amacı gütmeyen doğrulayıcılara mali destek sağlamalarını kolaylaştıran yeni bir “Bağış” özelliğinin tanıtılması, bu alandaki yenilikçi yaklaşımların en güncel örneklerinden biridir.

Shibarium’da Bağış Yapmanın Önemi

Shibarium ağı, kullanıcıların, ağın güvenliğini ve işlevselliğini desteklemek üzere doğrulayıcılara mali katkıda bulunmasına imkan tanıyan “Bağış” özelliği ile adından söz ettirmektedir. Bu sistem, Shibarium platformunda yer alan doğrulayıcı listesinden birini seçerek ve bağışlanacak miktarı belirleyerek çalışır. Böylece, kullanıcılar ağın güvenliği ve sürdürülebilirliği için doğrudan katkıda bulunabilirler.

Shibarium’un Önde Gelen Doğrulayıcıları

Shibarium platformunun en üst düzey doğrulayıcıları, topluluk tarafından büyük bir güvenle desteklenmektedir. Şu anda 12 doğrulayıcı ile çalışan Shibarium, özellikle en büyük beş doğrulayıcıyı ön plana çıkarmaktadır. ShibArmy America, Unification, ShibArmy Europe, Ryoshi Labs ve ShibArmy Asia, sırasıyla 5.2 milyon BONE, 4.9 milyon BONE, 2.9 milyon BONE, 1.7 milyon BONE ve 1.6 milyon BONE bahis miktarları ile dikkat çekiyorlar.

Kullanıcıların Katılımı ve Ağın Geleceği

Shibarium ağına yapılan bu bağışlar, ağın daha güvenli ve verimli hale gelmesine katkıda bulunacak. Kullanıcıların aktif katılımı ve destekleri, Shibarium'un geleceğini şekillendirmede önemli bir rol oynayacak. Bu yeni özellik, kullanıcılara ağın gelişim sürecinde aktif bir rol alma fırsatı sunuyor.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.