Re-State Foundation İlk Meta Üniversitesini Kurdu

Re-State Foundation İlk Meta Üniversitesini Kurdu

Re-State Foundation özel ve kamu sektörlerinden liderleri bir araya getirmeye ve yeni yönetişim modelleri oluşturmaya ve test etmeye odaklanan küresel bir STK, Metametaverse platformunda eksantrik, sürükleyici bir eğitim girişimini duyurdu.

MetaUniversity Metametaverse'de başladı, Web3 meraklılarını davet ediyor

Re-State Foundation tarafından paylaşılan resmi duyuruya göre  dünyanın ilk MetaUniversity'si Metametaverse dijital dünyasında hayata geçiyor.

Son teknoloji Web3 araçlarından oluşan bir ekosistem aracılığıyla MetaUniversity, internet kullanıcılarına yönetişim ve işbirliği ile ilgili tüm temel geçmiş, şimdiki ve gelecekteki bilgiler için bir uç nokta sağlamaya ayarlanmıştır.

Bunun yanı sıra, Metametaverse'in MetaUniversity'si, şimdiye kadar çeşitli metaverse'lerde başlatılan diğer eğitim kurumları için tek duraklı bir işbirliği merkezi görevi görecek.

Re-State Foundation'ın kurucu ortağı ve CEO'su Anastasia Kalinina, MetaUniversity'nin dünyanın çeşitli yönetişim tasarımlarını yaratma ve algılama biçimindeki anlatıyı değiştirmeye hazır olduğunu vurguluyor:

Metaverse, daha insan merkezli, kapsayıcı, duyarlı ve çoğulcu yeni yönetişim modelleri için güçlü bir test ortamını temsil ediyor. Açık bilgi ve erişilebilir eğitim, yeni nesil meta veri kaynakları için en önemli öncelikler olmalıdır. Dijital ekosistemimizin altında yatan yapıların ve teşviklerin teknolojik temellerinin yanı sıra gelişmesini sağlamak zorunludur.

Metametaverse'in kurucusu ve CEO'su Joel Dietz, yeni eğitim varlığının %100 merkezi olmayan ve izinsiz karakterinden heyecan duyuyor:

Öğrenmeyi ve işbirliğini kolaylaştırmak, Metametaverse'i oluşturmamızın temel nedenlerinden biridir. Farklı meta veri deposu alanlarını bağlamak için sorunsuz bir yol sağlar.

Blockchain, işbirliği için güvenli alan haline geliyor

Metauniversity'nin lansmanı, sınır ötesi işbirliği için evrensel bir çerçeve sağladığı için küresel olarak kripto dostu hükümet organları tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır.

Kültürel İşler, Dışişleri ve Uluslararası İşbirliği Bakanlığı Bakan Yardımcısı Omar Ghobash, Metauniversity'nin misyon ve vizyonunun ülkesininkilerle uyumlu olduğunu belirtiyor:

Küresel düzeyde uyum ve işbirliğine en fazla ihtiyaç duyulduğu zamanda, insanlar arasındaki bağlantı ve karşılıklı bağımlılığın yanı sıra işbirlikçi yönetişim yeniliklerini teşvik etmede liderliği memnuniyetle karşılıyoruz. BAE aynı vizyonu ve ruhu paylaşıyor ve daha çevik ve dirençli toplumlar elde etmemize yardımcı olabilecek yeni işbirliği araçlarını birlikte geliştirmeyi ve test etmeyi dört gözle bekliyoruz.

Faaliyetinde Re-State Foundation, Web3 çağında barışçıl küresel bir arada yaşama için yeni yönetişim modelleri oluşturmaya ve keşfetmeye odaklanmıştır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.