Patlaması Beklenen Altcoinler 2024

Patlaması Beklenen Altcoinler 2024

Patlaması beklenen altcoinler 2024 kategorisi altında, Solana, Avalanche, Polygon, Aave, Shıba Inu, Polkadot gibi kripto para birimlerine yer veriliyor.

Patlaması beklenen altcoinler 2024 kategorisi altında, Solana, Avalanche, Polygon, Aave, Shıba Inu, Polkadot gibi kripto para birimlerine yer veriliyor. 2024’de fiyat patlaması yaşayabilecek altcoinler hakkında bilgiler ise Aratrika Dutta isimli ünlü analist tarafından gündeme taşındı. İçeriğimizde 2024’de artış beklenen bu altcoinler hakkında bilgileri sizlere buluşturuyoruz.

Patlaması beklenen altcoinler 2024

 • Solana
 • Avax
 • Algo
 • Shiba
 • Uniswap
 • Matıc
 • Dot
 • Mana
 • Raca
 • Enjin
 • Celo
 • Jasmy

Solana Coin

Kripto para analisti Aratrika Dutta’nın analizine göre Solana Coin 2024 senesi tamamlanmadan önce fiyat patlama olasılığı bulunan kripto paralar arasında. Solana’nın hibrit protokolü sayesinde akıllı kontrat yürütme işlemleri kısa sürede gerçekleştiriliyor. Aratrika’ya göre, inanılmaz kısa süreli işlemler 2024’de daha fazla kurumsal yatırımcının Solana Coin satın alımına yönelmesini sağlayabilir.

Avalanche Coin

Avalanche, özel Blockchainler ve Dapp’ler için platform görevini üstlenen birinci katman bir Blockchaindir. Ethereum ağının yerini almayı hedefleyen Avalanche, ölçeklendirilebilirlik açısından yüksek başarıya sahip.

Aratrika’ya göre Avalanche, ölçeklendirilebilirliği, saniyede 6.500 işlem hedefiyle 2024’de daha fazla ilgi toplayacak kripto para projeleri arasında. Fiyat tahminlerinde 2024 senesi tamamlanmadan Avalanche Coin’in 40 dolar seviyesini görebileceği ifade ediliyor.

Algorand Coin

Aratrika, Algorand Coin’in yatırımcılara geniş avantaj sunduğunu düşünüyor. Algorand Coin projesi, verim, ölçeklendirme, güven, gerçek dünyada etki sunan uygulamaları Blockchainde kullanma gibi kritik alanlarda başarıya sahip. Bu yüzden alım taleplerini yükseltebileceği ve 2024 sonunda fiyat patlaması sergileyebileceği düşünülüyor.

Algorand Nedir?

Polygon Coin

Polygon, uzmanlara göre Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirme aşamalarında kullanımı en pratik olan platform. Geliştiriciler için ihtiyaç duydukları tüm foksiyonları sağlayabilen Polygon’un 2024 ikinci çeyreğinde çok daha başarılı olması bekleniyor. Analist Aratrika ise patlaması beklenen altcoinler 2024 başlıklı listesinin ilk sıralarında Polygon Coin’e yer verdi.

Aave Coin

Merkezi olmayan finans protokolü Aave protokol, insanların kripto para ödünç alabilmelerine ve verebilmelerine imkan sağlıyor. Borç sağlayıcıların likidite havuzlarında kar elde edebildiği Aave protokol, 2024’nin dikkat çekici projelerinden. Borçlular likiditelerini kullanarak, flash kredi alımı için teminat dahi gösterebiliyorlar. Önemli bir sistemi var eden Aave Coin’in 2024 senesi tamamlanmadan etkili fiyat artışı yapması bekleniyor.

Shıba Inu Coin

2021 yılı 17 Eylül tarihinde Coinbase’de listenen Shıba Inu Coin, analist Aratrika’nın 2024’de fiyat patlaması beklediği altcoinler arasında. Shıba Inu Coin’in listelenmesi ardından iki günde %40 değerlendiğine daha önce dikkat çeken analist, aynı ivmenin sene sonunda görülebileceğini düşünüyor.

Uniswap Coin

Uzmanlara göre, Uniswap Coin, 2024 yılı bitmeden rekor bir fiyat ile gündeme gelebilir. Çünkü, DEFİ token ticaretini pratik hale getirme rolünü piyasada üstlenen en güçlü kripto paralar arasında. Elinde token tutan herkese açık olmaya özen gösteren Uniswap projesinin 2024’de daha değerli olabileceği düşünülüyor.

Polkadot Coin

Patlaması beklenen altcoinler 2024 kategorisi altında adı anılan diğer bir kripto varlık Polkadat Coin oldu. Polkadot’un, kurumların hizmet ve uygulamalarını Blockchain’e entegre etmelerinde büyük rol oynadığı için daha popüler hale gelebileceği ifade ediliyor. Blockchain inşasında açık kaynak protokolü, cross-chain ile aktarımda pratiklik konularında başarılı Polkadot’un 2024 sonunda yükselmesi bekleniyor.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.