Patlama Yapacak Coinler 2023

Patlama Yapacak Coinler 2023

Yeni yıla 2 ay kala yatırımcıların sene başından beri en çok merak ettikleri patlama yapacak coinler 2023 yılında hangileri olmuştur.

Yeni yıla 2 ay kala yatırımcıların sene başından beri en çok merak ettikleri patlama yapacak coinler 2023 yılında hangileri olmuştur. Bilindiği üzere özellikle BTC için beklenen boğa rallisinin yarıda kalması ve hızlı düşüşünden birçok Coin ve alt coin etkilenmiştir.

Yaşanan birçok olumsuz gündemde yine birçok coin yatırımcısının terste kalmasına yol açmıştır. Bu gidişatın değişmesini uman ve yatırım için sırada bekleyen binlerce kullanıcı bulunmaktadır. Yatırımcılara yol göstermesi açısından birçok analistin ortak görüş bildirdiği ve artacağını düşündüğü 10 coini bir araya getirerek liste hazırladık. İşte! patlama yapacak Coinler 2023 listesi aşağıdaki gibidir.

Patlama yapacak coinler

  • Mana
  • Chz
  • Shiba
  • Ada
  • Raca
  • Gala
  • Rvn
  • Luna
  • Reef
  • blok

1. MANA

Son zamanların en çok artan projelerinden ve talep alan platformlardan bir tanesi de oyun ve sanal dünya temalı coinler oldu. MANA Coin’ de kullanıcılarına oyun için hizmet ve çeşitli hizmetleri satın alabilmelerine yardımcı olmaktadır. Bu nedenle özellikle 2023 yılında Metaverse dünyasında da kullanılabileceği de MANA’ yı patlama yapacak Coinler arasına sokmayı başarmaktadır.

2. CHZ

CHZ Coin’ de patlama yapacak Coinler arasında anılmaktadır. Alt coinler arasında da oldukça popüler olan CHZ Coin taraftar Token’ ıdır. Taraftar Tokenları, Utility tokenlar arasında yer alırken bunlarla kullanıcılar tuttukları takım ve bağlı oldukları kulüplere destek verebilmektedir. Ayrıca bu taraftar Tokenları ile kullanıcılar kulüp ve takımları üzerinde daha fazla söz hakkına sahip olmaktadır.

3. Shiba Inu Coin

En çok sevilen köpek Coinlerinden bir tanesi olan Shiba Inu Coin geçtiğimiz aylarda büyük bir yükseliş yaparak yatırımcısının yüzünü oldukça çok güldürmeyi başarmıştı. Coin’ de yine böyle bir potansiyel görülmekte olup 2023 patlama yapacak coinler arasında görülmektedir.

4. Cardano (ADA)

Diğer birçok alt Coin’ e nazaran daha da güvenilir bulunan ADA Coin yaratıcı ve geliştirici ekibinde akademisyenler ve çeşitli hakemler yer almaktadır. Oldukça kontrollü ve kararlı duruşa sahip olduğu düşünülen Coin’ in de yine 2023 yılında diğer Coinlerin arasından kendini göstereceğine inanılmaktadır. Birçok analist bu Coin’ in artışından ve yatırımcısının yüzünü güldüreceğinden emin durmaktadır.

5. RACA

$550 milyon üzerinde işlem hacmine sahip olan Coin Metaverse Token’ ı olarak kullanıcılar tarafından alınmaktadır. Coin’ in geleceğin teknolojisi ve büyük projelerinden bir tanesi olarak görülen Metaverse bilindiği gibi giderek daha da popüler olmaktadır. RACA’ da bu dijital platformda bir hizmet Token’ ı olabilmesi bu Coin üzerine olan ilginin daha artmasına sebep olmaktadır.

6. BLOK

BLOK Coin, patlama yapacak coinler 2023 arasına dahil ettiğimiz diğer bir alt coin oldu. BLOK Coin Metaverse dünyasında Polygon tabanlı olarak kullanılabilirken yatırımcıların merkeziyetsiz olarak tüm imkanlardan yararlanmasına imkan tanımaktadır. Coin ayrıca kullanıcılarının kendi NFT’ lerini geliştirip bunları istedikleri şekilde sat ya da al gibi çeşitli işlemleri yapabilmelerine olanak vermektedir.

7. GALA

Oldukça ünlü olan ve oyun severler tarafından bilinen ZYNGA oyun şirketinin geliştirmiş olduğu GALA Coin 2023 yılında yatırımcılara umut vaat etmektedir. GALA Coin NFT Token’ ı olup yatırımcıların bu Coin’ i kullanarak hem oyun içinde hem de oyun içinde işletebilmeleri mümkün kılınmıştır. Yatırımcılar bu GALA Coin’ i ile oyun için özel tasarlanan ve satışa sunulan NFT Tokenları satın alabilmektedir.

8. RVN

RVN Coin’ i kısaca tanımlayacak olursak; Peer to Peer (P2P) ile kişilerin çeşitli blok chain yapılarını geliştirmesine olanak tanıyan ve bu yapıların yine doğru şekilde yer edinmesine yardımcı olan dijital ağ platformudur diyebiliriz. Bu Coin ve platformu ile kullanıcılar cüzdan ve hesaplarındaki varlıkların herhangi bir kayba uğramadan tamamen güvenilir bir şekilde aktarılması sağlanmaktadır.

9. REEF

Substrate Framework tabanlı olarak geliştirilen REEF Coin platformu düşük maliyetli işlem ücretleri ile kullanıcıları oldukça sevdiği alt coinlerden bir tanesi olmuştur. REEF Coin EVM ile uyum gösterebilen blok zincirine sahip olması ve oyun gibi platformlarda da blokchain teknolojisini ilerletebilmesi yine en sevilen avantajlarından biridir. Reef Coin 2023 yılında patlama yapacak coinler arasında anılmaktadır.

10. REEF

Son olarak yeni coinlerden bir tanesi olan Reef Coin’ i de bu listeye dahil ettik. Reef Coin’ de bazı yatırımcıların 2023 yılında iyi çıkış yapabileceğini düşündüğü tokenlardan bir tanesi olmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.