Ön Satışta Olan En İyi Coinler - Aralık 2022

Ön Satışta Olan En İyi Coinler - Aralık 2022

Ön satışta olan en iyi coinler FIWA, KKMA, LFİ, OME, CCASH Coin şeklinde sıralanıyor. Bu coinler piyasaya yeni giriş yapacak olan ve şuan ön satışları devam eden coinler listesinde yerlerini aldılar.

Ön satışta olan en iyi coinler FIWA, KKMA, LFİ, OME, CCASH Coin şeklinde sıralanıyor. Bu coinler piyasaya yeni giriş yapacak olan ve şuan ön satışları devam eden coinler listesinde yerlerini aldılar. Peki coinlerin kendilerine has nitelikleri neler? Soruya yanıt olabilecek bilgileri içeriğimizin devamından öğrenebilirsiniz.

Ön Satışta Olan En İyi Coinler

  • DefiWall (FIWA) Coin
  • Koakuma (KKMA) Coin
  • O-MEE (OME) Coin
  • Luna Fİ (LFİ) Coin
  • CryptoCitizen (CCASH) Coin

DefiWall (FIWA) Coin

DefiWall kendisini, merkeziyetsiz, süper uygulama olarak tanımlıyor. DefiWall, merkezi olmayan kripto para değişimlerinde, formsuz, hızlı, özçekimsiz işlemi vadediyor. Projenin yatırımcılara sunduğu cüzdan üzerinden FIWA cüzdan staking yapılabilecek.

FIWA cüzdanla, coin, NFT staking yapılarak faiz kazancı elde etmek mümkün hale getirilmiş. FIWA Coin sahipleri aynı zamanda DefWall’da oy verme hakkında sahip olacaklar. Al-sat işlemlerini, çoklu varlık yönetimini, uygulama geliştirmeyi mümkün kılacak Defiwall ağı, bir NFT galerisine de sahip olacak. Ağdan ve cüzdandan NFT Marketplace’e yapılacak olan bağlantıyla NFT satışından kazanç sağlanabilecek.

defiwall-fiwa-coin.jpg

Koakuma (KKMA) Coin

Ön satışta olan en iyi coinler arasındaki Koakuma kendisini, metaverse savaş oyunu olarak tanımlıyor. Oyunun yerel kripto para birimi ise KKMA Coin olarak açıklandı. Koakuma oyuncuları destansı savaşlarda NFT varlıklarla savaşıp görevler tamamlayarak KKMA Coin kazanabilecekler. Oyuncular bu oyunda Witcher gibi davranarak çeşitli NFT ürünler biriktirecekler. Keşif, savaş, gizemli zindanlarda gezinti, eski hazineleri bulma gibi temaları içeren Koakuma’nın yerel kripto para birimi ise ön satışta yer alıyor.

koakuma-kkma-coin.png

O-MEE (OME) Coin

O-MEE kendisini, markaların, işletmelerin ve kullanıcıların ücretsiz, özel içerik oluşturabileceği, yaratıcı içeriklerle kazanç sağlayabileceği bir NFT pazarı olarak tanımlıyor. O-Mee, Web3’te ise sosyal ve ekonomik değer yaratmayı hedefliyor.

O-Mee ağında takas edilebilir token oluşturma, bunları NFT pazarında satma, abonelik tabanlı alanlarda özel içerik oluşturucularıyla buluşma gibi işlemler mümkün hale gelecek. NFT pazarındaki üyelerden düşük komisyon ücreti alınacağını ifade eden proje, ağ üzerinden NFT oluşturma araçlarının da kullanılabileceğini belirtti.

O-Mee’e sosyal medya mimarisi temel deneyimler arasında yer alır. Sosyal alanlarda topluluk oluşturmayı teşvik eden proje, O-Mee’de acces NFT teknolojisini kullanan herkesin, izleyicilere daha fazla kapalı içerik sunma ve yüksek görüntülemelerden gönderi ücreti alabilme şansının doğduğunu biliniyor.

o-mee-ome-coin.jpg

Luna Fİ (LFİ) Coin

Luna Fi kendisini benzersiz DEFİ bahis protokolü olarak tanımlıyor. Luna Fi’de yatırımcılar hem DEFİ ekosistem hizmetlerinden faydalanabilecek hem de piyasa beklentileri üzerine tahmin yaparak oyun oynayabilecekler.

Otonom akıllı sözleşmeler üzerinden küresel spor tahmin oyunlarını oynamak Luna Fi ekosistemi sayesinde mümkün olacak. Luna Fi ağındaki tüm işlemlerin işlem ücretleri ise LFİ Coin ile ödenecek. LFİ Coin aynı zamanda ekosistemde oy vermek için kullanılabilecek. dAAp’lere benzersiz işlevler eklemek isteyen geliştiriciler ise kendi tahmin işlevlerini oyun havuzlarında entegre edebilecekler.

Luna Fi oyunculara, kazançlarını akıllı kontrat güvenliği altında vermeyi, likidite havuzlarının avantajlarından yararlandırmayı, optimize oracle ağında onaylandığından emin olunan bir tahmin oyununa dahil olabilmeyi vadediyor.

luna-fi-lfi-coin.jpg

CryptoCitizen (CCASH) Coin

Ön satışta olan en iyi coinler arasındaki CryptoCitizen’in, metaverse dünyasında yeni oyun çağını başlatacağı iddia ediliyor. Bu oyunca metaverse olan metropolit bir şehirde karakterler kendi kaderlerini belirleyecekler. Karlı bir iş kuran, farklı arabalara binen kısacası metaverse dünyasında bir şehrin vatandaşı olarak hayat yaşayan oyuncular projenin katılımcıları olacaklar. Oyunda elde ettiği niteliklerle vatandaş sıralamasını yükseltenler ise NFT ve kripto para ödüllerinden yararlanacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.