Meşhur Trader’dan Yeni Bir Memecoin Yatırımı

Meşhur Trader’dan Yeni Bir Memecoin Yatırımı

Kripto para dünyasında yaptığı işlemlerle tanınan ve dimethyltryptamine.eth olarak bilinen trader, dikkat çekici yeni bir hamle yaptı

Kripto para dünyasında yaptığı işlemlerle tanınan ve dimethyltryptamine.eth olarak bilinen trader, dikkat çekici yeni bir hamle yaptı. Blockchain analiz platformu Lookonchain’in paylaştığı verilere göre, bu trader gece saatlerinde 180 milyardan fazla Mog Coin (MOG) sattı.

Etherscan verilerine göre, dimethyltryptamine.eth daha sonra Uniswap üzerinden 200 milyon Wojak Token (WOJAK) satın aldı. Wojak Token, internetin meşhur meme karakterlerinden biri olan Wojak’tan esinlenerek geliştirilmiş bir memecoindir ve toplamda 69 milyar 420 milyon arzı bulunmaktadır.

PEPE ile Tanınan Trader

Dimethyltryptamine.eth, esas olarak Pepe (PEPE) işlemleriyle ün kazanmıştır. Lookonchain verilerine göre, trader ilk dönemlerinde toplamda 5,9 trilyon PEPE almak için sadece 251 dolarlık Ethereum harcadı. Daha sonra 4,7 milyon dolarlık Ethereum karşılığında 3,95 trilyon PEPE satan trader, cüzdanında hala 22,2 milyon dolar değerinde PEPE tutmaktadır.

İşlemlerin Detayları

  • Mog Coin (MOG) Satışı: 180 milyar MOG satışı gerçekleştirdi.
  • Wojak Token (WOJAK) Alımı: Uniswap üzerinden 200 milyon WOJAK satın aldı.
  • Pepe (PEPE) İşlemleri: 251 dolarlık Ethereum ile 5,9 trilyon PEPE alımı, ardından 4,7 milyon dolarlık Ethereum karşılığında 3,95 trilyon PEPE satışı. Halen 22,2 milyon dolar değerinde PEPE cüzdanında bulunuyor.

Wojak Token Hakkında

Wojak Token, internet kültürünün popüler bir meme karakterinden ilham alınarak oluşturulmuş bir memecoindir. Tokenin toplam arzı 69 milyar 420 milyondur ve kripto topluluğunda belirli bir ilgi görmektedir.

Dimethyltryptamine.eth’nin bu yeni yatırımı, kripto para piyasasındaki memecoin trendlerinin ve trader stratejilerinin ne kadar dinamik olduğunu bir kez daha göstermektedir. Bu tür işlemler, memecoin yatırımcılarının ve genel kripto para meraklılarının dikkatini çekmeye devam ediyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.