Memecoin Yatırımıyla Servetini Dokuz Katına Çıkardı

Memecoin Yatırımıyla Servetini Dokuz Katına Çıkardı

Lookonchain'e göre, bir kripto para balinası, 2 Kasım 2023 ile 1 Şubat 2024 tarihleri arasında, memecoin yatırımıyla parasını neredeyse dokuza katladı.

Blockchain analiz platformu Lookonchain'e göre, bir kripto para balinası, 2 Kasım 2023 ile 1 Şubat 2024 tarihleri arasında, memecoin yatırımıyla parasını neredeyse dokuza katladı. Balina, popüler hale gelen Ethereum tabanlı memecoin PEPE'ye yatırım yaparak bu büyük başarıyı elde etti.

Yatırım Detayları ve Kar Realizasyonu

İşlem kayıtlarına göre balina, PEPE satın almak için toplamda 2.434 Ethereum (yaklaşık 5 milyon dolar) harcadı ve 3,97 milyar PEPE edindi. PEPE'nin değeri, son bir ayda iki kat artış gösterdi ve bu, balinanın büyük bir kâr elde etmesini sağladı. Balina, yükselen piyasa değerinden yararlanarak 105 milyar PEPE'yi 279 Ethereum (yaklaşık 1 milyon dolar) karşılığında sattı.

Balina Cüzdanında Dev Bir Miktar PEPE

Etherscan verilerine göre, balinanın cüzdanında halen 3,86 trilyon PEPE bulunmakta. Bu miktarın piyasa değeri, 41,8 milyon dolar olarak hesaplanıyor. Bu, balinanın başlangıçta yaptığı yatırımın oldukça üzerinde bir değer.

Memecoinlerin Yükselişi ve Yatırımcı Stratejileri

PEPE'nin başarısı, memecoinlerin yatırımcılar arasında nasıl popüler hale geldiğini ve ciddi getiriler sağlayabileceğini gösteriyor. Bu tür yatırımlar, piyasadaki dalgalanmaları ve trendleri iyi analiz eden ve zamanlaması doğru yatırımcılar için büyük fırsatlar sunabilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.