Gate.io Metaverse Coinleri

Gate.io Metaverse Coinleri

Gate.io metaverse coinleri bu altcoin projelerine yatırım yapmak isteyen kişilerin sık bir şekilde araştırdığı konuların en başında gelmektedir. Özellikle de Gate.io borsasının popüler ve güvenilir bir borsa olması diğer bir etken olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yazımızda sizler ile Gate.io'de listelenen metaverse coinleri hakkında detaylı bilgileri paylaşacağız.

Gate.io Borsasında Listelenen Metaverse Coinler

Gate.io Borsasında listelenen metaverse coinler aşağıdaki gibidir:

 • SAND (Sandbox)
 • CEEK (CEEK Smart VR Token)
 • MANA (Decentraland)
 • RACA (Radio Caca)
 • AXS (Axie Infinity)
 • ALICE (ALICE)
 • POLC (Polka City)
 • UFO (UFO Gaming)
 • VEMP (vEmpire)
 • OVR (Ovr)
 • SLC (Solice)
 • MBOX (Mobox)
 • STARL (STARLINK)
 • BOSON (Boson Token)
 • BOA (BOSAGORA)
 • METO (Metafluence)
 • SPELLFIRE (Spellfire)
 • EPIK (Epik Prime)
 • REVO (Revomon)
 • DV (Dreamverse)
 • WEAR (Metawear)
 • KMON (Kryptomon)
 • DG (Decentral Games)
 • GHST (Aavegotchi)
 • POT (X Protocol)
 • LOOT (Lootex)

CEEK (CEEK Smart VR Token) Coin Nedir?

CEEK coin nedir, müzik sanatçıları, atletler ve dijital ürün geliştiricilerini doğrudan hayranları ile buluşturan bir metaverse projesi olan CEEK,  sanal gerçeklik dünyasındaki kullanıcıları ve sanatçıları bir araya getirmeyi amaçlıyor aynı zamanda bu projenin önümüzdeki yıllarda herkesin kullanacağı bir teknoloji olması bekleniyor. sadece bir platform değil kendi ekosistemi bulunan bir evren niteliği taşıyan CEEK, şarkıcıların hayranlarına sanal gerçeklik teknolojisini kullanarak konserler verebilme ve onlarla etkileşime imkanı sunmaktadır.

CEEK Coin şu anda Gate.io'den alınan verilere göre 0.47 dolardan işlem görmektedir. Piyasa değeri 2,744,610 dolar olan bu Coin’in 24 saatlik hacmi ise 10,494,334 dolardır. Piyasada dolaşan arzıysa 744M CEEK şeklindedir. CEEK Coin son günlerde piyasa değerini yüzde 6.49 oranında düşürmüştür. Analistlerin yorumlarında kendine bir yer bulan bu kripto para biriminin piyasadaki sıralaması #162 olarak bilinmektedir.

RACA (Radio Caca) Coin Nedir?

RACA coin nedir, merkezi olmayan bir yönetime sahip, dağıtılmış, merkezi olmayan bir sanal evren olan RACA'nın asıl amacı, insanların birbirleriyle etkileşime girebilecekleri ve aynı değerleri paylaşabilecekleri küresel bir topluluk oluşturmaktır. Raca coinin ilerleyen zamanlarda müzik ve dijital sanat endüstrilerine fayda sağlayacağına inanılmaktadır. RACA Blok zinciri tabanlı bir kripto para birimi olması ile birlikte Maye Musk Mystery Box ve USM Metaverse'deki DeFi+GameFi gibi iki aracın NFT özel yöneticisidir. Bu metaverse projesinin geliştiricileri bu coinin farklı NFT pazarlarına açılan bir kapı olacağını söylemektedirler.

RACA Coin şu anda Gate.io'den alınan verilere göre 0.0018040 dolardan işlem görmektedir. Piyasa değeri 331,281,180 dolar olan bu Coin’in 24 saatlik hacmi ise 5,564,243 dolardır. Piyasada dolaşan arzıysa 299K RACA şeklindedir. RACA Coin son günlerde piyasa değerini yüzde 5.56 oranında düşürmüştür. Analistlerin yorumlarında kendine bir yer bulan bu kripto para biriminin piyasadaki sıralaması #222 olarak bilinmektedir.

MBOX (Mobox) Coin Nedir?

MBOX  coin nedir, oyna-kazan oyunu olan MOBOX (MBOX), uluslararası bir borsanın Launchpool’unda yeni kripto projeleri için yer bulmasından sonra Ağustos ayında piyasaya sürülmüştür. Aynı zamanda kısa sürede fiyatında yaklaşık olarak yüzde 400'lük bir artış yaşanmıştır. Kullanıcıların değiştirilemez tokenlar (NFT’ler) oluşturabileceği, takas edebileceği ve kazanabileceği bir platform olarak karşımıza çıkan MOBOX, sanattan spor koleksiyon kartlarına kadar çok çeşitli NFT'ler içerir. Aynı zamanda bu proje oynaması ücretsiz konseptinden ödün vermeden oyundan kazanma potansiyelini teşvik etmek amacı ile oluşturulmuştur.

MBOX Coin şu anda Gate.io'den alınan verilere göre 2.896 dolardan işlem görmektedir. Piyasa değeri 241,635,405 dolar olan bu Coin’in 24 saatlik hacmi ise 262,265 dolardır. Piyasada dolaşan arzıysa 79M MBOX şeklindedir. MBOX Coin son günlerde piyasa değerini yüzde 5.24 oranında düşürmüştür. Analistlerin yorumlarında kendine bir yer bulan bu kripto para biriminin piyasadaki sıralaması #250 olarak bilinmektedir.

STARL (STARLINK) Coin Nedir?

STARL  coin nedir,  topluluk tarafından yönlendirilen ve tamamen merkezi olmayan bir metaverse projesi olan STARL, LEASH dağıtımcısı tarafından yanlışlıkla başlatıldıktan sonra topluluğa ait bir projeye evirilmiştir. Bu metaverse projesi eğlence, oyunlaştırma ve eğitim için bir merkez haline gelmeye başlamıştır aynı zamanda da sanal gerçekliğe (VR) bağlı kavramların temsilleri olarak diğer NFT'lere yeni görsel ve işitsel uyarlamalara da yer verilen kripto para ağı olarak karşımıza çıkmaktadır. Blok zincirinin ve ademi merkeziyetçiliğin gücünü kullanmayı amaçlayan STARLINK, sahiplerinin çeşitli sanal alan varlıklarıyla etkileşime girmesine imkan vermektedir.

STARL Coin şu anda Gate.io'den alınan verilere göre 0.00001398 dolardan işlem görmektedir. Piyasa değeri 139,758,026 dolar olan bu Coin’in 24 saatlik hacmi ise 11,158,688 dolardır. Piyasada dolaşan arzıysa 9,979.17B STARL şeklindedir. STARL Coin son günlerde piyasa değerini yüzde 8.29 oranında düşürmüştür. Analistlerin yorumlarında kendine bir yer bulan bu kripto para biriminin piyasadaki sıralaması #327olarak bilinmektedir.

EPIK (Epik Prime) Coin Nedir?

EPIK coin nedir, Epik Prime adındaki bir NFT platformunda kullanılan kripto parası olan EPIK, Oyun için NFT’lerin alınıp satıldığı bir piyasa olarak da hizmet veren Epik Prime kripto para ekosistemindeki rakiplerinin önüne geçmeyi amaçlamaktadır. Aynı zamanda bu projeden faydalanan kullanıcılar platformdan faydalanarak oyun için NFT ürünleri tasarlayabilecek ayrıca platformun sağladığı başarılı ortaklıklar bu ekosistemi tüm dünyadan milyonlarca insanın yer aldığı dev bir piyasa haline getirmektedir.

EPIK Coin şu anda Gate.io'den alınan verilere göre 0.08479 dolardan işlem görmektedir. Piyasa değeri 29,636,463 dolar olan bu Coin’in 24 saatlik hacmi ise 810,095 dolardır. Piyasada dolaşan arzıysa 349M EPIK şeklindedir. EPIK Coin son günlerde piyasa değerini yüzde 4.19 oranında yükseltmiştir. Analistlerin yorumlarında kendine bir yer bulan bu kripto para biriminin piyasadaki sıralaması #682 olarak bilinmektedir.

Bu yazımızda kripto para yatırımcı ve takipçileri için popüler gate.io borsasında yer alan metaverse coinleri ele alındı. Yazımızdan gate.io metaverse coinleri listesine ulaşabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.