Coinbase, 2021'in dördüncü çeyreğinde 2,5 milyar dolar net gelir elde etti

Coinbase, 2021'in dördüncü çeyreğinde 2,5 milyar dolar net gelir elde etti

Kripto borsası Coinbase, 2021 yılının 4. çeyreğinde Perşembe günkü kazanç açıklamasında 2,5 milyar dolar net gelir elde ettiğini söyledi.

Yayınlanan diğer önemli ölçütler arasında: 840 milyon dolar net gelir, 1.2 milyar dolar düzeltilmiş FAVÖK ve 11.4 milyon aylık işlem kullanıcısıdır. Rapor edilen 547 milyar dolarlık hacmin 177 milyar doları bireysel yatırımcıdan ve 371 milyar doları kurumsal yatırımcılardan  geldi.

"2021'de milyonlarca yeni kullanıcı Coinbase aracılığıyla kripto ekonomisine katıldı; dördüncü çeyrekte 2,5 milyar dolar dahil olmak üzere 7,4 milyar dolar net gelir elde ettik; halka açık ilk kripto varlık ticaret platformu olduk ve en iyi kripto varlık alım satım platformu haline geldik. Şirket, hissedar mektubunda , kolay, güvenli ve güvenli rampalar ve küresel kripto ekonomisine erişim sağlamak için sınıf içi altyapı "

"Birincil kripto hesabı olarak hizmet verme ve müşterilerimize en fazla seçeneği sunma stratejimizin bir parçası olarak, tüm yasal varlıkları listelemek istiyoruz. 2021 boyunca varlık listeleme çabalarımızı hızlandırdık. 4. çeyrekte velayeti ekledik. ve sırasıyla 14 ve 36 varlık için alım satım desteği. 2021'i saklama için 172 varlık ve alım satım için 139 varlık desteğiyle kapattık."

4. çeyrekte Coinbase kurumsal platformunda Anheuser-Busch, Brex, Enfusion ve Franklin Templeton ile olan ilişkilerimizi memnuniyetle karşılamaktan veya genişletmekten gurur duyduk.

Yapılan açıklamanın devamında, 2021 üçüncü çeyrek sonuçları büyük bir sıçramayı temsil ediyor. Kointimes.net'in daha önce yayınlıdığı haberlerde , Coinbase üçüncü çeyrekte 1,31 milyar dolar kazandı ve kurumsal olarak 234 milyar dolar ve bireysel yatırımcı hacminde 93 milyon dolar getirdi.

Rapora göre, platformdaki varlıklar 3. çeyrekte 255 milyar dolardan 4. çeyrekte 278 milyar dolara yükseldi. Aylık işlem yapan kullanıcılara gelince, 4. çeyrekte 11.4 milyon, üçüncü çeyrekteki 7.4 milyona kıyasla %54 artış görüldü. Borsanın açıklamalarına göre, doğrulanmış kullanıcılar her çeyrekte görülen artış eğilimiyle tutarlı olarak 4. çeyrekte de 89 milyona ulaştı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.