Bone Coin Geleceği 2023, Bone Token Alınır Mı?

Bone Coin Geleceği 2023, Bone Token Alınır Mı?

bone coin geleceği, bone coin yorumları ve bone coin fiyat tahminleri yer almaktadır.

Şaka coinlerin giderek daha fazla ilgi gördüğü kripto para piyasasında bu tokenların sayısı her geçen gün biraz daha artmaktadır. Özellikle köpek cinsi şaka coinleri Elon Musk’ ın Doge ve Shiba Coin’ lerine yönelik paylaşımları ile değer kazanması bu tarz Tokenların popülerliğini artırmıştır diyebiliriz. Yeni şaka coinlerinden biri olan Bone Coin geçtiğimiz Mart ayı içerisinde büyük bir yükseliş yaşadı ve birçok yatırımcı bu pump ile fazlaca kar elde ettiğini söyleyebiliriz.

Sonrasında da ciddi bir fiyat dalgalanması yaşayan Coin birçok yatırımcının ilgisini bir hayli çekmeyi başardı. Peki, Bone Coin geleceği 2023 var mı? Bone Token alınır mı? Bone Coin Binance aracılığıyla kullanmak mümkün mü? Bu Token’ ın en merak edilenlerini ele aldık.

Bone Coin Nedir?

  • Bone Coin’ in en kısa tanımını yapacak olursak şaka Coini olarak geliştirilen kripto para birimidir.
  • Köpek Coinlerinden bir tanesi olan Bon Token Elon Musk’ ın köpek Coinleri ile ilgili spekülatif paylaşımlarından sonra oldukça fazla ilgi görmüştür. Bu Token sistemi tamamen DogData blokları ile geliştirilmiş olup ayrı bir uygulaması da mevcuttur.
  • Token ile ilgilenen yatırımcılar Bone Token uygulamasını indirerek buradan platformun kullanıcılara sunmuş odluğu bütün kaynaklardan yararlanabilmektedir.

Bone Coin Yorum

Bone Coin güncel olarak genel bir yorum yapacak olursak Coin’ in 2020 yılının Eylül aylarında yaklaşık olarak $0.2 dolar civarlarında seyrettiği ve zaman zaman fiyat dalgalanmaları yaşadığı görülmektedir.

  • Coin’ in daha sonra işlem hacminin artması ve genel olarak boğa sezonunun da etkisi ile 2021 yılı Mart ayında büyük bir fiyat artışı yaşadığı gözlenmektedir. Token’ ın değeri pump yapması ile $2 dolar seviyelerine kadar çıktığı ve yaklaşık olarak $4’ a kadar iğne atmıştır.
  • Büyük bir artış yaşayan Token daha sonra zaman zaman düzeltme hareketleri yapmış olup değeri 21 Mart 2021’ den sonra düşmeye başlamıştır. Pump sonrası çok geçmeden dump yapmış olan Token değeri $0.2 seviyelerine kadar düşüş yaşamıştır.

10.07.2021’ de Saat 04:08’ de $0.16’ dan işlem gören Token gün içerisinde yaklaşık olarak % 4 oranında bir değer kaybı yaşamıştır. Token’ ın günlük işlem hacmi ise $14,464 olup yaklaşık olarak %80 oranında azalmıştır.

  • Toplam arzı 1,000,000,000 olan Bone Token Coinmarket cap’ te #3772’ ci sırada yer almaktadır.

Bone Token Alınır Mı? Bone Token Geleceği Var Mı?

Bone Coin’ i genel olarak değerlendirmek gerekirse işlem hacmi oldukça fazla azalan bir Token olduğunu söyleyebiliriz. Yaklaşık olarak %80’ e yakın bir azalma yaşayan Token aynı şekilde değerinde de ciddi anlamda kayıplar yaşamıştır.

  • Tabi ki bu düşüşe şu anda kripto para piyasasında hakim olan düşüş trendinin de etkisi olduğunu söyleyebiliriz. Fakat, yine buna da rağmen Bone Token’ ın ileri ki zamanda nasıl bir hareket edeceği net olarak öngörülmesi imkansız diyebiliriz. Bu nedenle şu anlık yatırım kararı alırken temkinli olmakta biraz daha beklemekte fayda var.

Bone Coin Binance İşlem Yapılabilir Mi?

10 Temmuz 2021 tarihinde yani bu yazı kaleme alındığı zamanda Bone Token halen Binance’ ta listelenmemektedir. Bu nedenle bu Coin ile Binance borsası üzerinde herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Token’ ın ne zaman Binance’ da listeleneceği ise henüz bilinmemektedir.

Bone Token Nereden Alınır?

Bone Token şu anda yalnızca HotBit borsası üzerinde listelenmektedir. Bu Token’ ı bu borsa aracılığı ile satın alıp satabilir, istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

  • Bunun içinde öncelikle Hotbit borsasında bir hesap kaydı oluşturmalı ve onay almalısınız.

Borsa hesabınızı oluşturduktan sonra bu Token’ ı Hotbit üzerinde var olan BONE/USDT paritesi aracılığı ile satın alabilirsiniz

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.