Binance 5 Altcoin'i Delist Edeceği Açıkladı

Binance 5 Altcoin'i Delist Edeceği Açıkladı

Binance yetersiz bulduğu altcoinleri delist etmeye devam ediyor.

Popüler kripto para borsalarından biri olan binance yapmış olduğu son duyuruda 5 altcoini delist edeceğini duyurdu.
Binance'nin yapmış olduğu duyuru şu şekildedir;
Binance Margin , 2023-01-12 06:00 (UTC) itibarıyla ATA, DEXE, HIGH, STPT ve WAN'ı Cross Margin'den ödünç alınabilir varlıklar olarak listeden çıkaracak .
Çapraz Marjin Çiftleri: ATA/BTC, ATA/BUSD, ATA/USDT, DEXE/BUSD, DEXE/USDT, HIGH/BUSD, HIGH/USDT, STPT/BTC, STPT/BUSD, STPT/USDT, WAN/USDT
Lütfen aklınızda bulundurun:
  • 2023-01-03 06:00 (UTC) 'de Binance, ATA/BTC, ATA/BUSD, ATA/USDT, DEXE/BUSD, DEXE/USDT, HIGH/BUSD, HIGH/USDT, STPT/BTC, STPT/'yi askıya alacaktır. BUSD, STPT/USDT ve WAN/USDT çapraz marj borçlanması.
  • 2023-01-12 06:00 (UTC) 'de Binance, kullanıcıların pozisyonlarını kapatacak, otomatik bir takas gerçekleştirecek ve ATA/BTC, ATA/BUSD, ATA/USDT, DEXE/BUSD, DEXE/USDT'de bekleyen tüm siparişleri iptal edecek , HIGH/BUSD, HIGH/USDT, STPT/BTC, STPT/BUSD, STPT/USDT ve WAN/USDT çapraz marj çiftleri. Daha sonra bu çiftleri Çapraz Marj listesinden çıkaracağız. Kullanıcılara, herhangi bir potansiyel kaybı önlemek için marj ticaretinin sona ermesinden önce pozisyonlarını kapatmaları şiddetle tavsiye edilir.
  • Portföy Marjı kullanıcılarının yukarıda bahsedilen belirteçleri Marj Cüzdanlarından Spot Cüzdanlarına aktarmaları ve gerekirse 2023-01-12 06:00 (UTC) tarihinden önce marj bakiyelerini doldurmaları tavsiye edilir . Kullanıcılar, yukarıda belirtilen belirteçlerin Marj Cüzdanından çıkarılmasından kaynaklanabilecek herhangi bir potansiyel tasfiyeden kaçınmak için Birleşik Bakım Teminatı Oranını (Uni-MMR) yakından izlemelidir.
  • Çevrilmiş sürümler ile orijinal İngilizce sürüm arasında herhangi bir tutarsızlık ortaya çıkarsa, İngilizce sürüm geçerli olacaktır.
Desteğin için teşekkürler!
Binance Ekibi
2022-12-29

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.