Baby Doge 1 Dolar Olur mu?

Baby Doge 1 Dolar Olur mu?

Baby Doge 1 dolar olur mu? sorusu teknik analiz gerçekleştirenler tarafından gerçekçi yanıt verilemeyecek bir soru olarak nitelendiriliyor.

Baby Doge 1 dolar olur mu? sorusu teknik analiz gerçekleştirenler tarafından gerçekçi yanıt verilemeyecek bir soru olarak nitelendiriliyor. Göreceli güç endeksini (RSI), hareketli ağırlıklı ortalamayı, Williams fraktalını, hareketli ortalama yakınsama sapmasını kullanarak Baby Doge için fiyat kalıplarını belirlemeye çalışan analistler ve platformlar 2031’e kadar 1 dolarlık fiyat oluşumu olamayacağını açıklıyorlar.

Peki Baby Doge Coin bu süreçte en çok hangi rakamı görebilecek? İçeriğimizde Baby Doge neden artıyor, Şubat artışı sebebi neydi, geleceğinde ne var, iş birlikleri neler, 1 dolar ne zaman olur, Shıba Inu ile karşılaştırması ne yönde, yorum ve hedef fiyat tahminleri nasıl? şeklinde sıralayabileceğimiz tüm sorulara ilişkin bilgileri sunmaya çalışacağız.

Baby Doge Coin Neden Artıyor?

Baby Doge Coin fiyat artışının sebepleri, kripto paranın değer kazanımı gerçekleştirdiği her bir yıl için değişmektedir. Örneğin, Baby Doge Coin’in yatırımcı dikkatini üzerine çektiği ve hayatımıza tam anlamıyla giriş yaptığı 2021 senesi değer kazanımının en büyük sebebi Elon Musk’ın Twitter paylaşımıydı. Elon Musk 2021 yılının Haziran ayında “baby shark” şarkısını Baby Doge için paylaştığında altcoin yüksek oranlı fiyat artışı gerçekleştirdi.

Tarihsel bazda Baby Doge Coin’i incelersek her zaman diğer Dogekiller coinler gibi ideal bir arzı vardı ancak bu hiçbir işe yaramıyordu. Nitekim ilerleyen sürede dengeler değişti ve Baby Doge, Shiba Coin’in kendi ekosistemini var etme çabalarının etkisi altında kaldı. Çünkü BabyDogeSwap projesi de Shıba’nın ShıbaSwap’ı kurmakta sahip olduğu aynı motivasyonla devreye alındı. Popüler meme kripto para biriminin 6 Şubat 2023’de gerçekleştirdiği %10 üzeri değer kazanımının temel sebepleri arasında ise BabyDogeSwap projesindeki başarının günümüze yansımasından söz edildi.

Baby Doge 2023 Şubat Artışı

Günümüzden uzaklaşmazsak en yakın dönem olan geçen haftada OKX borsası kendi cüzdanlarının web uzantısında artık BabyDogeSawp’ı destekleyeceğini duyurdu. Hemen ardından kripto para için bir değer kazanımı daha grafiğe yansıdı. 2022 yılı Ekim ayında başlatılan ve düşük ücret avantajını sunan DEFİ platformu BabyDogeSwap dolaylı olarak bir kez daha yeni değer kazanımının temel sebebi haline geldi.

Baby Doge’nin %14’ü aşan ve 12 Şubat 2023’de kayda geçen artışının 3 temel sebebi,

 • 100 farklı ülkede 20 milyondan fazla kullanıcısı olan OKX borsasının BabyDogeSwap’ı cüzdan uzantısında desteklemesi,
 • Baby Doge’nin kripto balinaları tarafından daha fazla işleme konu edilmesi,
 • Meme kripto paranın DEFİ platformu BabyDogeSwap’taki kullanımının yeni artması şeklinde sıralandılar.

Peki, Baby Doge Coin’in gelecekte yeni bir artış yapması öngörülüyor mu? Baby Doge 1 dolar olur mu? Bu sorulara ilişkin yanıtlar ise teknik analiz platformlarınca aktarılan yorumlarda yer alıyor.

Baby Doge Coin Geleceği

Baby Doge Coin geleceği lansmanının hemen sonrasında kendi web adresinden merkeziyetsiz takas yapılmasını mümkün kılan kripto paralardan biri olarak tanındı. Bu kripto paranın topluluğu ise BabyDogeSwap ürünü sayesinde likidite sağlamaları halinde işlem ücretlerini %0’a düşebiliyorlar. Kripto para analistleri 0 işlem ücreti uygulamasının Baby Doge Coin tercih edilirlik düzeyini pozitif etkileyeceğini, meme coin için 2023 yılının parlak görüldüğünü ifade ediyorlar.

Projenin mobil uygulaması Baby Doge Card Pay ise banka havalesi üzerinden itibari para yükleme, kripto parayla itibari para alma, TextBit teknolojisi bazında telefon numarası üzerinden dünyanın diğer ucuna Baby Doge gönderme özelliklerini sunuyor. Kısacası çoğu kişinin söz ettiği gibi sadece şaka ve köpek temalı kripto paralar arasında artık yer almıyor. Kripto para analistleri Baby Doge projesine ilişkin bu yeni özelliklerin coin’in gelecekteki fiyat artışını destekleyeceğini öngörüyorlar. Analistlere göre, kripto para birimi 2023 Nisan ayı ardından minimum 0.0000000044 dolar seviyesini test edebilir.

Baby Doge Coin İş Birlikleri

Baby Doge Coin’in 2023 sene sonunda ve 2024 yılında pek çok kez fiyat artışına sahne olması bekleniyor. Beklentinin oluşmasındaki temel nedenlerden biri başarılı iş ortaklıklarına imza atması. Baby Doge Coin projesinin CoinPayments.net ile kurduğu ortaklık analistler tarafından önemli bulunuyor. Çünkü bu ortaklık sayesinde meme token, Magento, Paws with Cause, Furkids, Huane Society gibi hayvanlara yardım odaklı gruplar ve E-ticaret platformlarıyla entegre oluyor.

Tüm bu işletmeler ve hayır kurumları meme token’ı ödeme aracı olarak kabul edeceklerinin sinyallerini 2022 yılında vermeye başlamışlardı. Kripto para analistleri gündeme iş birlikleri ile gelen projenin geleceğinde değer kazanımlarının yaşanacağını çünkü kullanım sahasının genişlemeyi sürdürdüğünü vurguluyorlar.

Baby Doge Coin Yorum

Baby Doge Coin yorumları incelediğimizde projenin üç temel işlevine yönelik detaylara değinildiğini görüyoruz. Bu temel işlevlerin meme token topluluğunun ilgisini canlı tutmaya yaradığı vurgulanıyor. Yansıma, likidite havuzunda toplama ve yakma olarak sıralanan işlevler yatırımcılara bazı avantajları da kazandırıyor. Bu sistemde her işlem için 2’ye ayrılan %10 işlem ücretinin %5’inin token sahiplerince ödeme olarak alabilmesi mümkün kılınıyor. Öte yandan, likidite havuzu jetonları periyodik olarak yakılarak Baby Doge’nin deflasyonist olması sağlanıyor.

Kripto para analistleri yorumları kapsamında Baby Doge Coin’in 2024’te daha ciddi bir kripto para imajına ulaşmak için sağlam yol aldığını savunuyorlar. Çünkü, projenin değiştirilemez tokenlar olan BabyDogeNFT’ye bunun yanında merkezi olmayan değişim platformu BabyDogeSwap’a ve hayvan refahını sağlayacak yardımların toplandığı özel bir cüzdana sahip olduğunu belirttiler. Tüm bu nitelikler onun için geleceğe uygun kripto para imajını çizmek için yeterli görülüyor.

Baby Doge ve Shıba Inu Karşılaştırması

Shıba Inu ve Baby Doge köpek temalı kripto para birimleridir. Her ikisinin de toplulukları oldukça tutkulu ancak kripto para analistleri ikisi arasındaki belirgin farkın NFT sektörü açısından öne çıktığını vurguluyorlar. Baby Doge projesinde token sahipleri daha çok tutkuları ve ekosisteme ilişkin faaliyetleri çerçevesinde ödüllendiriliyorlar. Shıba Inu topluluğu ise ShibaSwap DEX’indeki NFT sanat inkübatörü üzerinden kripto para kazanmaya teşvik ediliyor. İki farklı bakış açısı ele alındığında Shıba Inu projesinin Baby Doge’ye göre daha fazla gelecek odaklı olduğu düşünülüyor.

Baby Doge Nereden Alınır?

Baby Doge Coin alınan kripto para borsaları aşağıdaki şekilde sıralanmaktadır.

 • PancakeSwap V2,
 • Gate.io,
 • Huobi,
 • OKX,
 • Bitget,
 • BKEX,
 • CoinEX,
 • LBank,
 • NovaDAX,
 • BitForex,
 • CoinTiger,
 • BabySwap,
 • Biswap,

İlgili borsalardan kripto para hesabı oluşturanlar, borsaların satın alım ekranlarına erişim sağlayarak Baby Doge Coin edinebilirler.

Baby Doge Coin Ne Kadar Olur?

Baby Doge Coin ne kadar olur? sorusuna fiyat analiz platformları tarafından verilen yanıtlar farklıklar göstermektedir. Örneğin PricePrediction’a göre meme token 2023 sonunda 0.00000001 dolar olabilir. CoinArbıtrageBot ise 2023 sene sonu Baby Doge fiyat hedefini 0.0000000039 dolar olarak paylaşıyor. Bu yüzden hedef fiyatlara detaylı şekilde bakmak daha doğru olacaktır. İşte Baby Doge Coin hedef fiyat tahminleri

Baby Doge Hedef Fiyat 2023

2 farklı fiyat analiz platformunun 2023 hedef fiyat tahminlerini bir önceki başlıkta ele aldık. Bunların haricinde BitcoinWisdom, Baby Doge için 2023 sonu hedef fiyat tahmininde 0.000000005134 dolarlık fiyatı işaret etti.

Baby Doge Hedef Fiyat 2024

Baby Doge Coin 2024 hedef fiyat tahmini kategorisinde CoinArbıtrageBot 0.00000000723 doları paylaştı. BitcoinWisdom ise meme token’ın 2024 içerisinde 0.0000000085 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor.

Baby Doge Hedef Fiyat 2025

Baby Doge 2025 hedef fiyat tahmini 0.00000001198 dolar olan BitcoinWisdom, meme Token’ın 2031 yılında dahi 1 dolar olamayacağını öngörüyor. CoinArbıtrageBot’a göre 2025’te Baby Doge fiyatı 0.00000001268 dolara çıkış yapabilir.

Baby Doge Hedef Fiyat 2026

Baby Doge 2026 yılı hedef fiyat tahminleri bazında da hala 1 dolarlık değeri göremiyoruz. BitcoinWisdom 2026’da meme token’ın 0.00000001540 dolar olabileceğini, CoinArbıtragebot ise 0.00000001757 dolar olabileceğini belirtiyor.

Baby Doge Ne Zaman 1 Dolar Olur?

Günümüzde, Baby Doge ne zaman 1 dolar olur sorusuna yanıt verirken maalesef 2031 yılı sonrasını işaret etmek gerekiyor. Çünkü, Baby Doge 1 dolar olur mu? sorusuna yanıt niteliğindeki BitcoinWisdom tahminine göre Baby Doge 2031’de maksimum 0.00000003354 dolar seviyesini test edebilir. Aynı şekilde PricePrediction 2032 yılında meme token’ın ancak 0.00000013 dolar olabileceğini, CoinArbıtrageBot ise 2028’de maksimum 0.000000030 dolara kadar çıkabileceğini öngörüyor. Kısacası yakın bir tarih için 1 dolarlık beklenti mevcut değil.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.