Arzı Az Olan Metaverse Coinleri  2023

Arzı Az Olan Metaverse Coinleri 2023

Arzı sınırlı metaverse coinleri, sınırlı olan kripto paralar hakkında bilgiler vermektedir.

Arzı az olan metaverse coinleri, Illıvium, SKILL, Fear, SENSO, MBOX, Metaverse ETP, AXS, IMX, ENJ Coin şeklinde sıralanır. Bu metaverse coinlerin yönetişim token’ı olarak kullanıldıkları farklı metaverse oyunları bulunur. Arzı az olan metaverse coinleri hakkında ayrıntılı bilgileri içeriğimizin devamında sizlere sunuyoruz.

Arzı Az Olan Metaverse Coinleri

  • ILV
  • SKILL
  • SENSO
  • ETP
  • IMX
  • ENJ
  • MBOX
  • FEAR
  • AXS

Illuvium Coin

Illuvium, Ethereum Blockchain altyapısı üzerine inşa edilmiş bir oyundur. Savaş ve fantezi oyunu olan Illuvium’da çeşitli öğeleri toplamak ve dijital öğelerin ticaretini yapmak mümkündür. Bir metaverse projesi olan oyundaki NFT koleksiyonlarının, karakter yükseltmeye yarayan öğelerin satın alımında sahip Illıvium Coin kullanılır. Metaverse coinleri arasında dikkat çeken Illuvium coin’in dolaşımdaki arzı 650.861 ILV’dir.

CryptoBlades (SKILL) Coin

SKILL Coin, metaverse oyunlarından olan CryptoBlades’in yönetişim token’ı olarak görev yapar. Oyun içindeki zorlukları ve aşamaları geçen oyuncular belirli miktarda SKILL Coin ile ödüllendirilirler. SKILL Coin aynı zamanda NFT pazarında yer alan belirli öğelerin satın alımında kullanılabilir. SKILL Coin’in dolaşımdaki toplam arzı 876.708 adettir.

Fear Coin

Fear Coin, FEAR adındaki korku temalı oyunlara yer veren ekosistemin yerel kripto para birimidir. FEAR platformunda tercih ettikleri korku temalı oyunları düzenli olarak oynayıp, projeye faaliyetlerine katkı sağlayanlar Fear Coin kazanma şansı bulurlar. Oyna-kazan mantığında olan FEAR platformunda NFT alım-satım işlemlerini Fear Coin ödemesiyle yapmak mümkündür. Arzı az olan metaverse coinleri arasında dikkat çeken Fear Coin’in dolaşımdaki total arzı 6.532,157 FEAR’dır.

SENSO Coin

SENSO Coin, Sensorium Galaxy oyun platformunun yerel kripto parası olarak bilinir. Sensorium Galaxy alternatif evreninde dijital öğeleri satın almak için SENSO Coin kullanılır. Senso Coin diğer tüm metaverse coinler gibi işlem hacmi geniş borsalarda kripto para ticareti yapmak için de kullanılabilmektedir. Senso Coin’in dolaşımdaki arzı 70.269,127 SENSO’dur.

MBOX Coin

MBOX Coin, Binance Smart Chain üzerinde BEP-20 akıllı sözleşmeler ile oluşturulan kripto para birimidir. Metaverse oyunlarından MOBOX içerisinde öğe satın almak ve diğer tüm işlemleri yapmak için kullanılır. MBOX Coin, MOBOX oyun platformunun DAO’sunda yönetim kararlarına oy vermek için gereklidir. MBOX Coin’in dolaşımdaki arzı 79.853,076 olarak açıklanmıştır.

Mobox (MBOX) Coin Geleceği

Metaverse ETP

Metaverse ETP Coin, Metaverse ETP’de “Hizmet Olarak Blockchain” ifadesiyle tanımlanabilecek Bass uygulamasında kullanılabilir. Bass hizmetleri olarak bilinen tokenization, bulut bilişim ve token listeleme işlemlerinden yararlanmak için Metaverse ETP Coin sahibi olunması gerekir. Metaverse ETP Coin hem NFT sektöründeki satın alımlarda hem de kripto para borsalarında kripto para ticaretinde kullanılabilmektedir. Metaverse ETP Coin’in dolaşımdaki arzı 80.394,053 adettir.

ETP Coin Fiyatı

Axie Infinity (AXS) Coin

Pokemon’dan ilham alınarak yapılan Axie Infinity oyununun yerel kripto para birimi AXS Coin’dir. Axie Infınıty ekosistemine dahil olarak oyunlarıyla katkı sağlayan kullanıcılar belirli oranda AXS Coin kazanabilirler. AXS Coin oyun içi öğeleri satın almak, arazi tabanlı krallıklar kurmak için kullanılır. Axie Infınıty Coin’in dolaşımdaki arzı 82.475,674 AXS’dir.

Immutable (IMX) Coin

Ethereum üzerinde player 2 çözümü sunan ve NFT projesi olan Immutable X’in yerel kripto para birimi IMX Coin’dir. Immutable X Echange üzerinden sıfır gas ücretiyle işlem yapmak için IMX Coin sahibi olmak gerekir. IMX Coin ile Ethereum üzerinden erişim sağlanan NFT pazarlarında ortalama 600 kat daha fazla işlem saniye başına yapılır. Immutable X Coin’in dolaşımdaki arzı 235.284,001 IMX’dir.

Enjin (ENJ) Coin

Blockchain’i video oyun dünyasına taşımayı amaç edinen Enjin projesinin kripto para birimi ENJ Coin’dir. Enjin protokolünde yer alan oyunlarda başarı sağlayarak ENJ Coin kazanılabilir. ENJ Coinler ile oyun içinde üyelik seviyesi yükseltilebilmektedir. Dijital nesneleri satın almak için ödeme aracı olan Enjin Coin’in dolaşımdaki arzı 895.399,956 ENJ’dir. Arzı az olan metaverse coinleri listesinin orta sıralarında yer alır.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.