Altcoin Haberleri

TrueFi Coin Nedir? TrueFi Coin Nasıl Satın Alınır?

Kullanıcılara yüksek oranda faiz ve getiri sunan ayrıca teminatsız kredileri güvence altına alan TrueFi coin, bir DeFi (merkezsiz finans) platformudur.

Kripto para, TrueFi Coin ve daha önce hiç alışık olmadığımız bu terimler hayatımıza nasıl girdi, yatırımcılar bu dijital para borsasına nasıl güvendi ve daha birçok soru son birkaç senedir gündemden düşmüyor. Dijital paraların 90’lardan beri var olma çabası, şuan günümüzde geldiği konum ve bulunduğu noktayı daha kolay anlamlandırmamıza sebep olabilir. Birçok alt coini barındıran kripto para borsasında, şimdi yeni bir coin konuşulmaya başlandı.  TrueFi Coin. Geçtiğimiz günlerde kripto borsasının önde gelen platformlarından Binance’ın duyurusu ile yükseliş yakalayıp, %30 dan fazla değer kazanan TrueFi nedir ne değildir gelin hep birlikte bakalım…

TrueFi Coin (TRU) Nedir ?

Kullanıcılara yüksek oranda faiz ve getiri sunan ayrıca teminatsız kredileri güvence altına alan TrueFi coin, bir DeFi (merkezsiz finans) platformudur. Finans sektörüne, gayrimenkul ve endüstri gibi sektörlerin yatırımcılarını çekmeyi amaçlamaktadır. Şuan da güncel olarak Binance borsasında kendisini gösterse de, Uniswap, Sushiswap, Bilaxy ve MXC.COM gibi listelerde de kendine yer bulmaktadır.

TrueFi Coin Nasıl Satın Alınır?

Kısa sürede birçok yatırımcının ilgisini çeken TrueFi Coin, Binance üzerinde listelendikten sonra uzun zamandır koruduğu 0,11 seviyelerini birden 0,34 dolarlık fiyata kadar yükseltti. Sadece 1 ay içerisinde %98 yükseliş yakalayan TRU, şuan 271. Kripto para birimi ivmesinde bulunmaktadır.

TrueFi Coin satın almak isteyenlerin ilk aşamada karşısına iki adım çıkıyor; TRU/USDT ve TRU/BTC. Bunların içerisinde 7 milyon dolarlık hacim ile Binance olarak gözükmektedir. Yani satın alma işlemlerinizde Binance’ı tercih etmeniz TrueFi Coin almak için yeterli olacaktır.

 

TrueFi (TRU) Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri

 

TrueFi Coin
#CoinPriceMarketcapVolume (24h)SupplyChangeLast 24h

En Büyük Kripto Para Borsası Binance, TrueFi Coin İçin Uyardı!

TrueFi Coin kısa süre içerisinde dikkat çekici bir yükseliş yakalayınca, tüm yatırımcılar odağını TRU üzerine çevirdi. Merkezi olmayan finans platformu (DeFi) içerisinde bulunan bu alt coin, aslında diğer coinlerden daha çok risk içeriyor olabilir. Öyle ki en büyük kripto para borsası Binance resmi internet sitesinden açıklama yapma gereği duydu.

Bu konuda yatırımcılarını uyarma gereksinimi duyan Binance ‘’ Normal bir risk değil, daha yüksek bir risk içeren kripto para TrueFi Coin, ticaret kayıplarınıza sebep olabilir. İşlemlerinizi lütfen dikkatli yapın, risk almayın. TrueFi Coin için yeterli araştırmayı yaptığınızdan emin olun. TRU listeme için birim başına 0 BNM’dir. Bunun kripto para piyasası için yüksek bir riske tabi olduğunu unutmayın.’’ şeklinde yatırımcıları uyardı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam