Altcoin Haberleri

Kripto Para Borsası Coinbase Türkiye’de!

] }

Kripto Para Borsası Coinbase Türkiye’de!

Türkiye, yeni bir kripto para borsası Coinbase ile çalışmaya başladı. Coinbase, Türkiye’de kripto para alım-satım işlemleriyle hizmete girdi. 103 ülkede hizmet veren Coinbase, kriptodan kriptoya ticaretin gerçekleştirilebildiği ender kripto para borsalarından biri olarak biliniyor. Coinbase, bugün yaptığı açıklamayla 100’den fazla ülkede hizmet vermeye başladığını, bu ülkeler içinde Türkiye’nin de olduğunu açıkladı. Türkiye’de kripto para yatırımcıları, kripto para borsası Coinbase olarak hizmete başlayan CB’nin hizmetlerinden yararlanmaya başladı. Buna göre kripto para borsasında alış-satış işlemlerine başlandı.

2018 yılında Coinbase sadece 32 ülkede hizmet vermekteyken, 2019 yılında bu sayı 103’e yükseldi. Coinbase güvenilirliğini ve etki ağını kısa sürede tüm Dünya geneline yaymayı başardı. Coinbase üzerinden kripto para işlemleri güvenle ve hızla gerçekleştirilebiliyor.

kripto para borsası coinbase türkiye’de!
kripto para borsası coinbase türkiye’de!

Kripto Para Borsası Coinbase ile Kripto Para Alım – Satımı

Kripto para borsası Coinbase ile ulusal para birimleri TRY, Dolar ve Euro üzerinden kripto para birimleri Bitcoin, Litecoin vb. alınıp satılabiliyor. Ayrıca kripto paradan kripto paraya alım-satım ve transfer işlemleri de gerçekleştirilebiliyor. Coinbase, son yaptığı hamlelerle Binance gibi, global bir kripto para borsası olma yolunda hızla ilerliyor.

Geçen yıl Nisan ayında küçülmeye giderek 30 işçisiyle yollarını ayıran ve Amerika Chicago’daki ofisini boşaltan Coinbase, yeniden toparlanma sürecine girdi. Coinbase üzerinden Türk yatırımcılar güvenle ve kolayca kripto para portföyü oluşturabilecekler.

Nouriel Roubini: “Facebook’un GlobalCoin’i Bir Kripto Para Değil adlı haberimizi buradan okuyabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu