Altcoin Haberleri

Kraken, Kaldıraçlı İşlemler Yapılabilen Pro Kripto Mobil Uygulamasını Başlattı

Kripto borsası Kraken, kaldıraçlı işlemler yapılmasına olanak sağlayan İOS ve Android için yapılan mobil uygulamasını başlattı.

30 Ekim’de yayınlanan güncellemeye göre, Kraken Pro kripto alım satım uygulaması iOS ve Android’de kullanıma sunuldu. Uygulama, gelişmiş kripto işlemlerine olanak tanıyan “mobile-first” adı verilen bir tasarımla mevcut borsasını kullanmaya benzer özellikler sunmak üzere tasarlanmıştır.

Kraken ayrıca, yatırımcılara beş kat kaldıraç ile 8 farklı kripto para biriminde kaldıraçlı alım satım yapılmasına olanak sağlıyor. Yatırımcılar ayrıca uygulama içinden pozisyonları açıp kapatabilir ve stop-loss veya take-profit işlemleri gibi gelişmiş emir türlerini ayarlayabilirler. Borsa ayrıca, işlem ücretlerinin her bir sipariş için kripto veya fiat cinsinden ödenmesini sağlayan özel bir ücret ödemesi kullanıyor.

Borsa, alım satım için yüzden fazla kripto asseti sunar. Bununla birlikte, piyasaya sürülen bu yeni kaldıraçlı ticaret, bitcoin, ethereum ve XRP de dahil olmak üzere bir avuç varlık ile sınırlıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam